Kahvaltı yerine çorba içilir mi?

Zeytinli, peynirli, yumurtalı, reçelli, ballı, simitli, açmalı, poğaçalı kahvaltı yerine çorba içilir mi?

Sabah sabah ne çorbası iyi gider?

Güncellemeler:
KS sisteme bak ya
Soruma gelmiş de, çorba fotoğrafı eklemiş
Oyyy canım benim
I Love You KS sistem

0|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki içilir ben içerım😋

1|0
    0|0
    • Bende içerim ama yanında kahvaltıda olcak hiçbiri olmazsa zeytinsiz kahvaltı yapmammm😀

• @bengal_tiger Bence kahvaltı günün en önemli öğünüdür sağlık acısından öyledi öylede kahvaltı yaparken kahvalıtını yerine et ürünleri ve çoprma gibi vs ürünler yemeyin kahvaltı beyaz ürünler tercih edin ha çorbayı öğlen yersin sağıl acısında öğlenleri çorba en iyisidir hazır almayın çorbayı evde kendiniz yapın ben kendim yapıyorum öğlenleri.

Erkekler Ne Diyor 86

• İçilir neden içilmesin, hele yavaş yavaş soğukların başladığı şu günlerde insanın içini ısıtır :)

mercimek gibi ağır değilde daha hafif tavuk suyuna çorbalar tercih edilebilir.
    yanına bol limon elbette :)

1|0
    0|0
  • Sabahleyin bazı çorbalar mükemmel bir kahvaltı olabilir aslında; severim ara ara. Süzme mercimek çorbası yahut herhangi bir varyetesi, ya da bazı etli çorbaları çok severim...
    İnşallah zamanı gelince aynı zevklere sahip olduğum biri ile arada kahvaltımızı böyle yaparız.

1|0
    0|0
  • İçilmez mi hiç. Özellikle kış sabahlarında içilen sıcacık bir kaşık çorba, en az sevgilinin dudaklarınıza kondurduğu bir öpücük kadar ısıtır içinizi. :)

1|0
    0|0
  • içilir içilmez mi bende içerim yeri geldiğinde ben genelde tavuksuyu ya da süzme mercimek ya da işkembe içerdim tabi işkembe sevmezsen diğerleride olabilir :)

1|0
    0|0
  • Sabh kelle paça ya da dumanı üstünde hafif acılı bir mercimek çorbası... kışın genelde peynir zeytin yerine çorba içiyorum sabahları sıcak sıcak...

1|0
    0|0
  • Sabah erkenden uyanıp mercimek çorbası yapasım vardı zaten.. Bence çok iyi gider. Ama sadece mercimek çorbası diğerleri değil :D

1|0
    0|0
  • Eğer gün içinde yemek yiyemiceksen zaten en iyisi çorba tok tutar seni bütün gün iç gitsin beAA

1|0
    0|0
  • Sabah çorba içmem içendende nefret ederim. Ayrıca kahvaltıda kahvaltılık et ürünü dışı kavurmadır vs. dir bunları yiyen insandanda nefret ederim.

1|0
    0|0
  • O kadar super kahvaltiliklar varken corba icmem.

1|0
    0|0
  • ezogelin ya da mercimek hiç fena olmuyor :)

1|0
    0|0
  • Bn her sabah kahvaltıda kesinlikle içerim

1|0
    0|0
  • İçilir bn icerim

1|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum. Ailemden uzaktayken kimi zaman çorba içerdim sabahları ucuz olduğu için ama bana göre değil.

1|0
    0|0
  • O çorbayı kahvaltılık hiçbir şeye değişmem.

1|0
    0|0
  • İçilir tabi, güzelde olur ama besin değeri olarak kahvaltınin yerini tutmaz. O yüzden kahvalti mecburi istikamet

1|0
    0|0
  • Severim corba icmeyi sabah sabah

1|0
    0|0
  • o ortamina bagli evdekiler kahvalti yaparken anaa bana bir tas corba getir hele
    diyecek degilsin her halde
    ama sabah aporunu yaparsin guzel bir sahil lokantasinda bir corbada fena olmaz

1|0
    0|0
  • Ben içerim sıcak sıcak çokda güzel olur :)

1|0
    0|0
  • Öyle güzel içilir ki hemide.

1|0
    0|0
  • içilmez mi bee of

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    66

Kızlar Ne Diyor 66

• Nasıl ki akşam yemeklerden önce tatlı yenmiyorsa, onun gibi. Yani farketmez gerçi, istediğin gibi ye, başlangıç için hafif şeylerle başlanması öneriliyor hep, o yüzden bir de mide sorunu olmasın diye, dozunu normal yaptığın sürece (çok acılıları az acılı yersen) sorun yok :)

1|0
    0|0
  • Hemde çok güzel içilir

1|1
    0|0
  • Sabah sabah kahvaltida tarana corbasi icmisligim var. Gayette guzel oluyor.

1|0
    0|0
  • Şöyle bol taneli, sarımsaklı bir işkembe çorbası mükemmel olur 😄

1|0
    0|0
  • valla bilmem ki. kahvaltida corba biraz garip sanki :D

1|0
    0|0
  • geceden kalmaysan zaten kahvaltı yapacak mıde kalmaz sabaha karsı gider bence

1|0
    0|0
  • Balık çorbası istedi canım 😭😭

1|0
    0|0
  • Şehriyeli tavuklu bol limonlu çorbayı tek geçerim.

1|0
    0|0
  • Bu aralar kahvaltı yerine aşure yiyorum ben, o da bir çorba neticede :)

1|0
    0|0
  • Sabah sabah içilen tek çorba mercimek :)

1|0
    0|0
  • Evet içilir mercimek 😄

1|0
    0|0
  • KS mesaj attı geldim
    içilir içilir :s

1|0
    0|0
  • Icilir afiyet olsun

1|0
    0|0
  • İçilir çok ta sağlıklı

1|0
    0|0
  • her sabah düzenli kahvaltı yaparim fakat çorba degil

1|0
    0|0
  • Gayette güzel içilir 😋😋

1|0
    0|0
  • İçilir, bende çok yapıyorum bunu

1|0
    0|0
  • Taharna corbasini yapariz arada bir tereyaği veya susamla cok iyi gidiyor

1|0
    0|0
  • Icilir aslinda cok saglikli keşke bende içsem..

1|0
    0|0
  • İçilir.

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    46
Yükleniyor...