Nusr-et'e giden var mı?

Ya bu nusr-et'e giden var mı? Niye ve neyi bu kadar pahalı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben her gün yanından geçiyorum ama girmeye pek cesaret edemiyorum. Elemanlar avucunu açmış kapıda bekliyor zaten. Ağaoğlu bile geçiriyor ama acıtmıyor diyorsa var sen düşün :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O kadar zengin değilim 😊 Zaten anlamadım ordaki etin ne farkı var zürafa eti midir nedir bu kadar pahalı olmasına sebep 😬

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben gitim bir buçuk porsiyon köfte 50 küsurdu. köfte desen eh iyiydi yani köfte işte farklı biraz ama 50 lira eder mi? etmez tabiki. çok sosyetik biyer yani marka değeri işte adam reklamını yapmış, kodamanlardan kendine kanka yapmış reklam yapmış. zaten ete göte para vermiosn ben nusrette kodamanlarla et yedim demek için gidiosn.

maslakta çok daha iyi kalite restoranlar var.

1|0
    0|0
  • İsmi satar böyle yerlerin kalitesi değil. Birileri yüceltir sağlam bir reklam sonrasında al sana 1 porsiyonu 200 lira yemek :)

1|1
    0|0
  • Gitmedim de gidenler lezzetli diyordu

1|0
    0|0
  • Kalite olarak çok iyi bir yer toplasan 4 kere gitmişliğim vardır. Parası olanın gideceği elit yer 2 kişi 500 lira yerine 7 kg et alırım 360 liraya geriside kalır.

0|0
    0|0
    • Yani etler mi kaliteli, tadı mı güzel yoksa gösteriş için mi gidilir

• Etler iyi pişiyor lezzetli yanına içeceği salatası ara öğün vs girdiği zaman fiyatıda artıyor. Biraz makandan dolayıda gösterişli. Sadece Nusret burger ya 25 ya da 35 lira gibi birşey gitmeden önce fiyatlara bakarak hesaplayıp gidilmeyi sonra tatsızlık çıkmasın. Biz etilerdekine gittiğimizde Nusret'te ordaydı o kadar para bayıldığın için kendi elleriylede yedirmişti.

• ahahahh normal o zaman

• Parası cebinde ağırlık yapanların rahatlaması için var olan bir mekan

1|0
    0|0
  • gittim..
    mekan ve müşteri portföyü sebebiyle..

1|0
    0|0
  • Spagetti 90 lira gerisini sen düşün , yemeklerle sevişiyor adam :D

1|0
    0|0
  • Oha zengin olsam gitmem be.

1|0
    0|0
  • O kim

0|0
    0|0
  • enayi yokk

0|0
    0|0
  • gafson masaya girer sadece masaya oturusun ve -30dan baslarsin 2 sene orda calistim

0|1
    0|0
  • sizin gibi fakirler gelmesin diye.

0|0
    3|1
    • Zengin olanlar keklensin diye değil yani? Ayrıca evet bir kaburga yemek için 600tl vericek kadar zengin değilim

Kızlar Ne Diyor 4

• adı güzel adı yoksa ben nusr et özgür şefin yanında dönerci kalır

1|0
    0|0
  • adam etleri 6 ay dinlenmeye bırakıyor

0|0
    0|0
  • Kalıteye verılen bır para bırazda ısım yaomıs olmasının fıyatlara etkısını goruyoruz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor... ;