Her gün akıllarda olan bir soru. "Bugün ne yemek yapsam?" diye kaç dakika düşünüyorsunuz?

Yabababadu

Her gün ne pişirsem derdi derya olmuş biz ise içinde bir sandal misali süzülmüyor muyuz? 😂 Bazen sosyal medyadan fikir edinirim belki diye başlayan yemek sayfası mesaileri bile uzuyor gidiyor.

Siz hemen karar verebiliyor musunuz? Eğer öyleyse kesin bordo berelisiniz.😂

Her gün akıllarda olan bir soru. Bugün ne yemek yapsam? diye kaç dakika düşünüyorsunuz?
5 dakika sürmez karar veririm.
Dakika mı dedin, saat olmasın?
Düşünmem pek, malzememe göre yaparım.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Her gün akıllarda olan bir soru. "Bugün ne yemek yapsam?" diye kaç dakika düşünüyorsunuz?