Arkadaş ortamında sohbete en çok yakışan içecek nedir sizce?

terazininbiri

Epeydir girmiyorum… özlemişim buraları 🫶🤩

Arkadaşlarımla kafede sohbet ederken herkes masadaki yiyecek içeceklerin fotoğrafını çekmeye başladı. Ben de boş durmayım diyip çektim bi foto xsb

E çekmişken de bi soru sorayım dedim 🤓

Arkadaşlarınızla sohbet ederken genelde ne tür içecekler tercih edersiniz? 🫠

Arkadaş ortamında sohbete en çok yakışan içecek nedir sizce?