Bir lahmacun 25 ciro vay halimize amanın! Lahmacunu içine salata koyarak mı yoksa sade yemeyi mi tercih edersiniz?

smirnoffRed
Kesinlikle sade. Direkt soğan roka falan içine doldurunca ağır geliyor sadece salata yiyor gibi hissediyorum. Bu arada bugün bi lahmacun yiyem dedim. Lahmacunlari gomdum salatayı üstüne yedim. Misss.
Bir lahmacun 25 ciro vay halimize amanın! Lahmacunu içine salata koyarak mı yoksa sade yemeyi mi tercih edersiniz?