Okula giderken evden mi yemek götürüyorsunuz yoksa dışardan mı yemek alıyorsunuz?

Huxley17
Bugün okul yolu gözüktü öğrencilere 😅 Liseye kadar ben hemen hemen her gün beslenme kutusuna yemek koyarak gittim okula hatta üniversiteye bile bazen sandviç yaparak gidiyorum. Ya siz?
Okula giderken evden mi yemek götürüyorsunuz yoksa dışardan mı yemek alıyorsunuz?