Soğuk baklava yediniz mi? Yemeyi düşünüyor musunuz?

ZodiacK u
Son zamanlarda sosyal medyada sıkça karşımıza çıkan ''Soğuk Baklava''yı bugün sipariş ettim ve gömüyorum. :P Açıkçası ön yargıyla yaklaştığım baklavayı çok beğendim. Farklı bir dokunuş yapmışlar ve daha lezzetli olmuş. Abartılan yorumların nedenini ilk ısırıkta anladım.
Soğuk baklava yediniz mi? Yemeyi düşünüyor musunuz?
Peki ya sen soğuk baklava yedin mi? Yediysen beğendin mi, yemediysen düşünür müsün?
Güncellemeler
+1 yıl
Görsel bana ait değil. Netten aldım bu kez. Yanlış anlaşılmasın. :)
Soğuk baklava yediniz mi? Yemeyi düşünüyor musunuz?