İmaj her şeydir! Görüntünüze dikkat eder misiniz yoksa salaş mı giyinirsiniz?

Herkes imaj sahibi olamaz bu bir gerçek ancak bazıları var ki, birçok şey aldığı halde hala etkili bir görüntüye sahip olamıyor. Sizce bir insan nasıl imaj sahibi olabilir?İmaj her şeydir! Görüntünüze dikkat eder misiniz yoksa salaş mı giyinirsiniz?

1|0
11990

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dikkat ederim ama şu makyaj işini bir türlü nasıl olması gerektiğine ne kadar verebildim ne de çok sevebildim. Bazen yaparım bazen yapmam. Kimisi boyamadan sokağa çıkmıyormuş. Benim her halimi herkes bilir. Utanacak bir şeyim yok. Çillerimle barışığım ama değer verdiğim insanlar beğenmez mi acaba diye de düşünmeden edemiyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 89

• Başarılı insanların bu tür takıntıları asla yoktur Marc Zuckerberg. Bill Gates. steve Jobs bu tür şeylerı takmazlar. Hayatta başarısı olmayan insanlar görünüşleri ile ön plana çıkmaya çalışırlar. Cem yılmaz ben bildim bileli hep aynıya yakın şeyler giyer. Profesör Aziz Sancar hiç gıyımıyle dikkat çekmemiştir sade sıradan şeyler. Anlayacağınız bu tür takıntılar başarılı insanlarda bulunmaz

0|0
    0|0
  • Böyle boş şeylere takılmıyorum. Giyecek şeyim olsa keşke de, imajı düşünsem! Farklı farklı giyinebileyim de, bana o yeterdi ama olmadı...
    Kıyafetim yok, aynı şeyle evde otururum hep. Hep özenmişimdir farklı farklı giyinenlere. Ama tarz falan değil amacım, sırf temiz, yeni kıyafet olsun yeter.

1|0
    0|0
  • Şimdi soru ve paylaşılan içerik çelişiyor. Salaş giyinmekte bir imajdır aslında.

Stil sahibi olmak için, birilerini dinlemek gerekmiyor. İmajımız karakteristik ve kişisel tarafımızı yansıtıyor.

Renk uyumu ve kombinlere dikkat ederim. Doğru parçaları doğru yer ve zamanda kullanırım.

1|0
    0|0
  • salaşligin kendiside İmaj dir :-), onun icin hazir pantolon almam, hep diktiririm... extra large-salaş görünsün diye

0|0
    0|0
  • İçi boş olan insan, dışını süsleme ihtiyacı hisseder. Umrumda değil kimin ne düşündüğü. Renk uyumu ve sade olması şartıyla ne bulduysam giyerim...

0|0
    0|0
  • Dikkat etmem nasıl rahat edersem öyle takılırım hatta sürekli aynı tip ayakkabılar kıyafetler alırım ne giysem diye bişey yok yani

0|0
    0|0
  • Salaş tercihim değildir bol kıyafetleri sevmiyorum, giyimime fazlasıyla özen gösteririm dolabımda 29 tane gömleğim var :)

0|0
    0|0
  • İmaj sahibi olmam için zamanım olması gerek... ben bir mağazaya girerim denerim üstüme oturuyosa alırım... fazla deneme yapamam

0|0
    0|0
  • En fazla harcamayi kıyafet icin bir giydiğim kombini bir daha giymemeye çalışırım sürekli farkli kombinde giyinirim fazla renkli giyinmem cok da sade olmaz giyimim

0|0
    0|0
  • Tasarımda tutarlı olduğu gibi yerleşimi ve seçimi çok iyi yaparak, kendine ait olanı üstünde taşıyarak, kendini tanıyarak.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    79

Kızlar Ne Diyor 118

• İmajınıza tükürüyüm afedersiniz ama herkes dış görünüş derdine düşmüş! Bugün hastayım resmen kendimde değilim hiçkimse bişey mi oldu diye sormuyo ancak mal mal bakıyo ya yardım et ya da bakma suratına çok sinirlendim bugün eve gelene kadarda öldüm İNSANLIK CİDDEN ÖLMÜŞ!

0|0
    0|0
  • Dıkkat ederım, tarzımın olduğunu düşünüyorum genelde şık gıyınmeyı tercıh edıyorum guzel kombınlerle , kışın mesela bı bogazlı kazak deri ceket postal ya da bot bırde boynuma uzun atkı atmayı tercıh edıyorum.
    Etkılı bır goruntuye sahıp olmak ıcın ya bı tarz sahıbı olacaksın ya da yerıne gore gıyınmeyı bıleceksın

0|0
    0|0
  • Salaş giyinmeyi hiç sevmem , ama bazıları onuda yakıştırıyor kendine.. Benim kendimi has bir tarzım vardır , onun dışına pek çıkmam , çünkü kendime yakışanı biliyorum. Fizik yapıma göre giyinirim..

0|1
    0|0
  • Salaş giyinmek görüntüye dikkat etmemek değildir bence. Ben rahat, salaş giyinen bir insanım ama aynı zamanda güzel giyindiğimi düşünüyorum ve dikkat ediyorum görüntüme. Salaşlık da bir imajdır :)

0|0
    0|0
  • Valla insanin kendisiyle alakali
    Mesela bugun birini gördüm, o kadar salas ve ozensiz giyinmisti ki sanırsın evsiz ama cok yakistirmistim, hos duruyordu.
    Bazisi ise esege altin semer vursan hesabi

0|0
    0|0
  • Yerine göre giyinmeyi tercih ediyorum. Rahat ortamlarda salaş, ama ciddi bir ortamsa daha hanimhanimcik

0|0
    0|0
  • Hem görüntüme hem giydiklerimin rahatlığına dikkat ederim. Bazen görüntüyü ikinci plana attığım da olur rahatlık adına..

0|0
    0|0
  • Salaş giyinmeninde bir adabı olursa harika görünüş elde edilebilir. Dış görünüşüme önem veririm ama dozunda.

0|0
    0|0
  • Dikkat ederim ve zamanda harcarım. İmaj sahibi olmak biraz uğraş ister, emek ister... Deneye deneye bulacaksın imajını.

0|0
    0|0
  • canim nasil isterse öyle giyinirim genelde begenilir ama tabi bu benim nekadar umurumda orasi tatisilir

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    108
Yükleniyor...