Beyaz modasını şehre taşıyoruz! Senin şehir stilin hangisi?

Yazın en sevdiğimiz akımı olan beyaz akımı bu kez şehirde. Anketimi cevaplayarak bana şehir stilini söyle, sana en uygun ayakkabıyı önereyim!
Farklı şehir stili önerilerini ve görüşlerini de mutlaka beklerim. :)
#ŞehirStili

• Rahat Şehirli: Beyaz tarz bir pantolon ve şık bir gömlekle her yere gidebilirim!
    A seç
  • Gezgin şehirli: Şehirde uzun yürüyüşlere ve tüm hava koşullarına uygun bir tarz yakalamak en büyük önceliğim.
    B seç
  • Plaza Tarzı Şehirli: Bembeyaz ofis stilim sayesinde fark yaratmamla ünlüyüm!
    C seç
  • Sportif Şehirli: Spor bir hayat tarzıdır; günlük hayatta da sportif bir tarzın peşindeyim...
    D seç
  • Moda ikonu Şehirli: Beyaz akımı benden sorulur; tarzımın hayranları olduğu doğrudur!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

7|18
288372

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tarzınla olduğu kadar, ayakkabı seçiminde de rahatlıktan ödün vermemek senin stilinin olmazsa olmazıysa, bembeyaz kombinlerine harika bir şekilde yakışacak Nike Air Huarache tam sana göre!

Bence de tam bana göre <3

1|3
    0|0
    • Aşkım sana göre Sen çok güzel ve seksualnisen aşkım

• Her nasılsa Aşk ve Dostluk bir araya geldi. Aşk sordu: - Ben olsaydım bana neden ihtiyacın var? Dostluk şöyle dedi: - Gözyaşlarını bıraktığın yerde gülümsemek.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 371

• Beyaz denilince o iğreti duran gömle ve pantolonlar gelir hemen aklıma bundan dolayı en çokta siyahı severim , hatayı göstermez ve kamufle eder.

0|0
    0|0
  • Kargo pantolon rahat da bir gömlek tşort saçlar da uzun olunca dokunmayın keyfime rahat olcan bu hayatta sıkmıcak elbise

0|0
    0|0
  • Çünkü daha rahat gibi duruyor :D

0|0
    0|0
  • Beyaz benim modam. :d

0|0
    0|0
  • Siyah daha güzel yeaaa

0|1
    0|0
  • Benim tarzim yumurta topuk kundura 😂

0|0
    0|0
  • Elbette B yi seçtim sade ve güzel giyim.

0|0
    0|0
  • Beyaz giyinmeyi bende severim gerçekten oldukça güzel ve dikkat çekici :) buda benim hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Güzel bir paylaşım :)

0|0
    0|0
  • beyaz gömlek krem pantalon siyah ayakkabı siyak palto asalet ve zenginlik aynı kared güzel olur kış geldi malum...

0|0
    0|0
  • Ben okul üniforması yüzünden 12 yıl beyaz gömlek gidim... Daha elimi sürmem beyaza... Beyaz sevmiyorum.
    Mavi bordo ve yeşil benim takıldığım renkler.

0|0
    0|0
  • Beyaz şort favorim.

1|0
    0|0
  • Sanırım rahat şehirliyim ben... Şık bir gömlek ve pantolon ile her yere kolaylıkla gidebilirim. :)

0|0
    0|0
  • Yazın bronzlaşan tenimize en uygunu tabi ki beyaz. :) Ben gezgin stile sahipmişim...

0|0
    0|0
  • Air Max 90 Tam Bana Göreymiş :D

0|0
    0|0
  • Ben A şıkkını seçtim çünkü ben hiç bir zaman öyle plaza hayatından hoşlanmadım. Saçma sapan sıkıcı toplantılarda bile muhakkak üzerimde spor bişey olurdu. Hiç bir şey olmasa spor ceket giyerim. Ama Akdeniz modası diye tabir edilen rahat giyimi her zaman sevmişimdir. Zaten her şey doğal oldukça daha keyiflidir.

0|0
    0|0
  • Siyah tişört, ara sıra mavi tişört,
    bermuda şort ya da kot pantolon, altına da spor ayakkabı ya bot.
    Giyim tercihim böyle.
    Ufo gören masum şehirli stayla. :D

0|0
    0|0
  • iç açan ferahlığın simgesidir beyaz çok sever ve her fırsatta giyerim çünkü bende esmerim :D

0|0
    0|0
  • Beyaza bayılıyorum...

0|0
    0|0
  • Beyaz ve yaz ve şu an biz sonbahardayız.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    351

Kızlar Ne Diyor 287

• Çalışan bir insan olarak benim stilim plaza. Beyaz gömlek ve altına beyaz ayakkabı giyiyorum, süper rahat.

0|1
    0|1
  • Genellikle spor takılıyorum. Hem spor yaparken, hem gezerken tercihim hep rahat ayakkabılardan yana olmuştur. Beyaz renk vazgeçilmezim..

0|1
    0|0
  • Beyaz renk siyah gibi ana renktir benim için. Beyaz bir pantolon giydiğin zaman üzerine ne renk giyersen giy hiçbir zaman sıkıntı yaşamayacağın tek renk benim için. Pantalonumu ve tişörtümü giyer çıkarım hiç sıkıntı olmaz :)

0|0
    0|0
  • Air Max Thea çıktı, bayılırım. Beyaz kesinlikle çok hoş ve sade gözüken bir renk. Şehir içi gezime de uygun, ayrıca ayakkabı da mükemmel.

0|0
    0|0
  • Beyaz Pantolon!:)
    *Gecen bol olsun.*

0|1
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Beyaz olmadığı kesin ;)

0|0
    0|0
  • Beyaz gelinlik seçeneği neden yok :))

0|0
    0|0
  • Beyaz giyinmek cesaret ister ☺

0|0
    0|0
  • Ayakkabıdan yana tercihim :)

0|0
    0|0
  • beyazı çok tercih etmiyorum çabuk kirleniyor >.<

0|0
    0|0
  • Tarzınla olduğu kadar, ayakkabı seçiminde de rahatlıktan ödün vermemek senin stilinin olmazsa olmazıysa, bembeyaz kombinlerine harika bir şekilde yakışacak Nike Air Huarache tam sana göre!

Rahat insanım ben. ☺☺☺

0|0
    0|0
  • Beyaz pantolon, gömlek ve beyaz ayakkabı ile heyete giderim.

0|0
    0|0
  • Her zaman rahatlık tercihim😉

0|1
    0|0
  • nike air vazgecemedigim :D

0|0
    0|0
  • air max 90

0|0
    0|0
  • Giymeyen kalmadı air force u ama bildiğimiz var ki giyiyoruz, rahat+şık;)

0|0
    0|0
  • Gezgin şehirli 😋

0|0
    0|0
  • Beyaz giyme soz olur siyah giyme toz olur demis atalarimiz. bence vardir bir bildikleri 🤗🤣
    ben beyazi en cok ayakkabida ve iç giyimde seviyorum baska da sevmiyorum beyaz ic giyim sevmemin sebebide daha temiz hissiyati verdigi icin hijjenik gozukuyor.
    ust ve alt giyimde cok batabilir beyaz battiginda cok goze çarpiyor. Ama ayakkabi da kirleniyor diycsiniz ama ayakkabi cok daha pratik temizleniyor.

0|0
    0|0
  • Gezgin şehirli benim tarzım ;) O değilde ayakkabı şu an giydiğim ayakkabı çıktı :D :D Helal ya.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    267
Yükleniyor...