Nike Huarache almak istiyorum sizce muhteşem değiller mi?

Nike Huarache:
Aklımda beyaz rengi var ama rose gold da muhteşem değil mi?

Sizce hangi rengi güzel ve eteğin altına nasıl olur, çok mu kaba durur onu merak ediyorum. Bir de rahat gibi gözüküyor ama kullananlar rahatlığı hakkında bilgi verebilir mi? Ben genellikle 39 giyiyorum, bazen de 40 :( (hey bunu eleştirmeyin Rihanna 43 giyiyor, Adrina'da 42) yani alsam küçük veya büyük olur mu beden nasıl oluyor? Nike da genellikle küçük geliyor beden demişler, giyenler bunun hakkında da bilgi verin lütfen. Ayrıca anlamadığım bir şey var ,

Bu ikisi aynı ayakkabı ama alttaki (saati olan) ayakkabının altı, beyaz yeri daha düz. Üsttekinin ise topuk ve burun kısımlarının altında bulunan beyaz kısımlar daha çıkık , orta daha çukur ve ben böyle bir görüntü istemiyorum. ikincisi gibi düz olsun istiyorum. Önce huarache ayakkabının ultra, premium gibi modelleri olduğundan sandım ama onlar apayrı yani alakası yok. İkincinin erkek modeli, birincinin kadın modeli aldığını düşünüyorum. İkinci bu yüzden daha uzun olabilir. Resimdekilerin ikisi de kadın ama erkek modelini almış olabilir, belki de fotoğraftan öyle görünüyor. Yardımınıza ihtiyacım var. Abarttığımı düşünmeyin ayakkabı alıyorum ve emin olmak istiyorum.

Güncellemeler:
images.nike.com/.../...remium-ayakkabC4B1sC4B1.jpg

images.nike.com/.../...remium-ayakkabC4B1sC4B1.jpg

bunda karar kıldım. rose gold stoklarda yok galiba o özel tasarım olarak kendin rengini ayarlayınca oluyor ki bu da kargoyla falan 500 küsürü buluyor. Ben bu rengi ve desenini çok beğendim sizce nasıl?

0|0
2410

En İyi Erkek Görüşü

• Beyazı hiç iyi değil bir arkadaşım da vardı yanları filan sararıyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşımda 40 giyiyor bu ayakkabının beyazını. Ama aşırı büyük duruyor nedense. Hoş durmuyor. Renk olarak rose gold daha güzel..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• huarache öyle arkadaki çıkıntı illaki olur çünkü lastik ayağı öne itiyor akln varsa bir num büyük al. 😊

0|0
    0|0
  • beyaz Hanımefendi bence

0|1
    0|0
  • Güzelle

0|0
    0|0
  • beyaz güzel ama kışın kullanacaksan gold al

0|0
    0|0
  • Klas

0|0
    0|0
  • Gold olani guzel

0|0
    0|0
  • Beğenmedim guzel değiller

0|0
    0|0
  • Gayet güzel

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• bu ara bendede basladı bu ayakkabıyı begenme

1|0
    0|0
  • bencede gayet güzel

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • güzel buldumda fiyat ne kadar

0|0
    0|0
  • Nıke'da kırmızı var güzeldi

0|0
    0|0
  • Hoşuma gitmedi.

1|0
    0|0
  • Bence cok hos duruyorlar ozellikle gold rengi bide grisi vardi bunun oda güzel

1|0
    0|0
  • gormustum. bunu guzel

0|0
    0|0
  • Gold guzel

0|0
    0|0
  • Alcaksan toz pembeyle gold al güzel ayakkabılar tabanıyla üstünün siyah olanı vardı ondan almak istiyodum ama başka bişi aldım 😒

0|0
    0|0
  • Aşırı rahat Rose gold çok daha güzel 😍

0|0
    0|0
  • tabanı kalın sporlardan nefrettt ederim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çok hoş, öneririm

0|0
    0|0
  • Acik pembemsini birinde gördüm kirlenince böyle arkadan filan terlik görüntüsü var dönüp 2. kez bakmistim o yüzden. Beğenmedim pek

0|0
    0|0
  • Rose gold en güzeli

0|0
    0|0
  • Gold

0|0
    0|0
  • Guzell

0|0
    0|0
  • Her rengi çok güzel.