Kapat

Fileli spor ayakkabı nasıl temizlenir?

Şu arkadaşı almıştım yaz başında. Bembeyaz ayakkabı oldu sana sarımtırak :/ Fileli olduğu için bilemedim nasıl temizlenir yıkanır. Ne yapmak lazım? Fileli ayakkabı nasıl temizlenir?Fileli spor ayakkabı nasıl temizlenir?

0|0
529

En İyi Erkek Görüşleri

• Sırf bu iş için kullandığım bir yöntem var seninle paylaşayım.
    Herhangi bir diş fırçası ve macunu ile birlikte, çok abartıya kaçmadan, fırçaya macunu sıkıp, o şekilde sararan kısımlara sürerek beyazlatabilmen mümkün. Ben o şekilde ayakkabılarımın beyaz kısımlarını temizlerim sürekli, bembeyaz olurlar ilk günkü gibi. Denemeni tavsiye ediyorum.

1|0
    0|0
  • Eğer ki 100 TL nin üzerinde bir paraya aldıysan yani değerliyse ayakkabın : "Woly Blink Super Cleaner Bakim Spreyi Renksiz Bakım Malzemeleri" gibi ürünlerle temizlemelisin. Yüksek teknoloji ile üretildiği için çamaşır mak. si zarar verebilir, tavsiye de etmem. Woly ayakkabı temizleme aksesuarları satan noktalar var. Oralardan da fikir alabilirsin. Özellikle AVM lerin alt katlarında olur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Çamaşır makinesi en fazla derecesi 40 derece de yıkayabilirsin. Eğer makineye atmam diyorsan ıslak bir bezle yavaş yavaş silebilirsin.

1|0
    0|0
  • 15 dklık düşük programa attım çıkıyor benzerinden var bende de. Ama riske atmak istemiyorsan ıslak bir bezle de silebilirsin.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Bir beze hafir çamır suyu dök ardından
    Leterjanlı süngerle üstünden geç, kuru bezle durula.
    En basiti git çamasır makinesine at gitsin.

1|0
    0|0
  • Bir beze sarıp 30 derecede makineye at kurumaya koyduğunda da içini doldur kağıt ya da gazete ile kuruduğunda orjinal gibi olur :)

1|0
    0|0
  • sen admindin adminliği bırakıp nere gittin ya :'( onca bırakması gereken haketmeyen varken sen neden gittin :'( ıslak mendille temizlenir

0|0
    0|0
  • camasırsuyu
    tiner
    mazot
    kolanya
    limon
    bunlarla cok kolay

1|0
    0|0
  • Diş fırçalasına şampuan sür sonra dişini fırçalar gibi ayakkabıyı fırçala. :)

1|0
    0|0
  • Beyaz özellikle spor için en son tercih edilmesi gereken renktir

1|0
    0|0
  • narsprin ya da kosla oxiyi uzerine dok ve sicak suya isla sonra sungerle temizle

1|0
    0|0
  • Başka al sende para çok 😕

1|0
    0|0
  • harbi ya bende siliyorum siliyorum değişmiyor :D

1|0
    0|0
  • at makinaya beyazlarla birlikte

1|0
    0|0
  • camasir makinesine at yika

1|0
    0|0
  • ılık suda yıka veya ayakkabı köpükleri falanda var

1|0
    0|0
  • Çamaşır makinesinde yıkayarak

1|0
    0|0
  • Çamaşır çözer bu sorunu, hem de en iyi şekilde.

1|0
    0|0
  • At çöpe kanka

1|0
    0|0
  • 30 derecede makinaya at bomba gibi olsun 😃

1|0
    0|0
  • Makinaya atıyorum

1|0
    0|0
  • Makinaya at.

1|0
    0|0
  • Bakım spreyi var bu ayakkabılar için

0|0
    0|0
  • Oje sildigin aseton u pamuga dok hafifce sil 😉

1|0
    0|0
  • Islak mendil olur veya cifle

1|0
    0|0
  • Makineye at

1|0
    0|0
  • Fileyle

0|0
    0|0
  • Temizlenmez

0|0
    0|0
  • Makinaya at

0|0
    0|0
  • Makinaya at yıka

0|0
    0|0
  • Benim ki siyah siliyorum hemen parlıyo ve ici de kokmaması icin sprey kullanıyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fermuarlı bir çantaya koy. Fermuarını kapat. Ufak bir açıklık bırak köşede. Makineye kısa programa at

0|0
    0|0
  • Islak mendil

1|0
    0|0
  • Sadece salonda giyecen

1|0
    0|0
Yükleniyor...