Kızlar babanız bikini giymenize karşı çıkar mı?

Ya da siz babanızın yanında bikini giyebilir misiniz?

0|1
197

En İyi Erkek Görüşü

• Ben baba olsam ne bileyim karşı çıkmak ister ama üzülür diye karşı çıkamazdım sanırım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her bikiniyi giymemi istemezi, giydirmez de ben de onun yanında giymem zaten. Aslında hiçbir bikiniyi giymemi istemez ama üstü de altı da gayet kapalı bikiniler var yani aynı mayo gibi tek fark göbek kısmının açık olması ona ses etmiyor. Sahilde genelde üstüme bir şey alarak oturduğum için de sıkıntı olmuyor ve gittiğimiz sahildeki insanlar da hem kaliteli hem de rahat o yüzden de göze batmamış oluyorum. Ben babama saygımdan onun yanında çok açık bir şeyler giymem, o da benim bir birey olduğumun farkında olup, ben yaptıklarıma, giydiklerime zaten dikkat ederken beni boğup hayatı bana zehir etmez.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• bikiniyle dolaşmak fazla huzursuz edici hele ki babamın yanında asla rahat edemem

0|0
    0|0
  • bikini var bikini var.

0|1
    0|0
  • yok çıkmaz

0|0
    0|0
  • O nasil soru lan oyle ☺

0|0
    0|0
  • Merak ettim bende

0|0
    0|0
  • Baba kız birlikte giysinler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Asla giymem. Ailemde asla böyle bişey talep etmez zaten.

0|1
    1|0
  • Karsi cikmaz yerine gore ne giyecegimi bilirim tepkide almam plaja gitmissem babamla giyerim.

0|1
    0|0
  • normalde giyinoyrum ama babamın yanında giyinemiyorum

0|1
    0|0
  • Babam yüzmeye gelmez görmüyor yani bikini giydigiimi görse bisey der mi pek sanmam ama

0|0
    0|0
  • Asla giyemem. Babam yokken de giyemem.

1|3
    0|0
  • Çıkmaz

0|0
    0|0
  • İzin vermez tabi kii

0|0
    0|0
  • Hayır karışmaz

0|0
    0|0
  • Hayır niye çıksın ki.

0|0
    0|0
  • tabi ki izin vermez

0|1
    0|0
  • Hayir babamda giyiyor zaten

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • birsey demez yani

0|0
    0|0
  • hayır babam bu konularda serbest biri

0|0
    0|0
  • izin verir bende yanında bikini giyerim

0|0
    0|0
  • Az modern olsalar

0|0
    0|1
    • biraz önce size mesajda yazdıklarımı geri alıyorum müsadenizle. Bu ülkede insan olmak zorken kadın olmak daha zor ve anne olmak çok daha zor hele ki yanlız bir anne olmak her insanın kaldırmayacağı bir yük o yüzden saygı duyuyorum iyi geceler.

• Babam yok.

0|0
    0|0
    • Ne oldu babanıza

• @TuĞruL-02 9 yaşındayken yanımda kalp krizi geçirip vefat etti. Olsaydı da izin vermeseydi keşke giymeme

• Başın sağ olsun gerçekten üzümdüm bende babamın erken yaşta kaybettim seni çok iyi anlıyorum

• Babamın yanında bikiniyle denize giriyorum zaten sorun olmuyor 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...