Üniversite sınavına hazır değilim korkuyorum ya, siz hazır mısınız?

Gizli Üye
Derslerim bu zamana kadar hep iyiydi yüksek puanla girdim liseye ama bu sene bana bir şey oldu ve netlerim puanlarım aşırı aşırı kötü hiç bir şey bilmiyorum bildiklerimi de unuttum hiç çalışadım değil çabaladım ama olmadı kafama sokamadım sayısalcıyım liseye girişte puanım yüksek olduğu için ailem çalıştığıma inanmıyor kapasite var ama çalışmıyorsun diyorlar sürekli ağlyıroum çevrem yapar öğretmen hemşire diyetisyen olur en kötü diyorlar ki onları da kazanamıcam ayt m berbat. 4 gün kaldı sınava netlerim daha çok düştü okuduklaımı anlamıyorum ve korkuyorum.. Ne yapmalıyım? Siz ne durumdasınız? Hiç bu kadar korktugum bır donem olmamıştı stresten yuzumde ağrılı sivilceler çıktı ve kendime üzülüyorum eskiden dersleirm iyiydi
Üniversite sınavına hazır değilim korkuyorum ya, siz hazır mısınız?