Evlilik teklifleri ille de "benimle evlenir misin?" kelimesi üzerinden mi dönmeli?

Evlilik teklif şekilleri, yüzük tipleri hep değişiyor olsa da, sonunda sorulan "Benimle evlenir misin?" sorusu hep aynı kalıyor. Bu soruya alternatif sorular bulsak erkekler olarak kabul görür müyüz diye düşündüm bir an?
Arada muzip olmak iyidir. Heyecan katar. 😅😝
Evlilik teklifleri ille de Evlilik teklifleri ille de "benimle evlenir misin?" kelimesi üzerinden mi dönmeli?
Böyle evlenme teklifi etsem, evde kalır mıyım bilemedim. :D
#DamatLazımMı

1|0
2816

En İyi Kız Görüşleri

• İkimize özel olan bir an’dan, anılardan yola çıkarak zekice ve içten gelen bir teklife hayır diyebileceğimi zannetmiyorum.
    Dipnot: sevdiğim biriyse.

0|1
    0|0
  • Benim yükseklik korkum var perde asmakta zorluk çekiyorum. O yüzden eşim ban evlilik teklif ederken ,
    sen beceremiyorsun perdeleri ben asayım artık yazık sana demişti 😂

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Salonda uyuya kaldığımda -"Kalk yerine yat" diyenim olurmusun? Gibi : )

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 26

• Yok yok sen evde kalmazsin🙄 sormayi dene belkide mizaci genis biridir anlayisla bakar soruna🎈
    😃

0|1
    0|0
    • 4gün

Öyle mi dersin. 😂😂
      Tamam böyle evlenme teklifi ederim artık. 😅😅
      Varmazsa da bana kendi kaybeder.😎

• 4gün

Bayram temizliği sana hiç iyi gelmiyor onu anladım ahahha 😎😎🙈😂😂😂

• 4gün

Ha ha ha şakaci çocuk seni! 🙄
      :D

• degisik bir sozlerle gelse iyidir bence daha cok hosuma gider bir klise olmaz icinden geldigi gibi davranmis kalbindekilerini ne guzelde dile getirmiw derim cok cok mutlu olurum

0|1
    0|0
  • Yani şu resimdeki gibi olmasındansa benimle evlenir misini tercih ederim

0|1
    0|0
  • SİYAHıma BEYAZ olur musun o kadar sana DÜNYAları veren bir teklif biçimi ki gerçi zaten BEŞİKTAŞla DÜNYA benim olmuş neyse... Yani erkek olsaydım bunu bizzat kendim söylemek isterdim.

0|1
    0|0
  • Hayır, görseldeki gibi bir teklif alsam gülerek kabul ederdim 🙄🙄😂😂😂

0|2
    0|0
  • Bana farklı , şaşırtacak şeyler söylese daha çok beğenirim 😃

0|1
    0|0
  • Bende değişik bir teklif olsun isterdim. 'Benimle evlenir misin?' çok klasik. :) Hiç ilgi çekici değil.

0|1
    0|0
  • Güzel ama şimdi evlilik teklifini de anlatırken “anana spr bakayım damat lazım mıymış dedi kızlar ya” dersen gülerler ben sinir olurum 😅

0|1
    0|0
  • ömrümün sonuna kadar başımın tatlı belası olurmusun😂😂😇

0|1
    0|0
  • Hayatıma gir gız ya da gel bugün nikah dairesinde buluşalım

0|1
    0|0
  • Daha yaratıcı olunabilir belki ama "Benimle evlenir misin?" sorusu , yemeğin salçası gibi bir şey. Onsuz olmuyor illaki ekleyeceksin.

0|1
    0|0
  • Bence çok kalıplaşti artık bu. Daha farklı cümleler daha çekici tabiki. Mesela onlara özel olan şeylerle teklif yapılabilir.

0|1
    0|0
  • Benimle yaşlanır mısın?
    Ömrüme ömür katar mısın?
    Sonsuzluğum olur musun?
    Falan böyle de iyiii 😊

0|1
    0|0
  • Hayır, ama bu toplumumuzda böyle kabul edilmiş.

0|1
    0|0
  • Hayır

1|1
    0|0
  • Diğerleri yapmacık ve gıcık oluyor

0|1
    0|0
  • Yoo. Alternatifler mevcut

0|2
    0|0
  • orijinal değişik sözler etse daha etkilidir

0|1
    0|0
  • No
    Hayatını benimle geçir dese de olar

0|1
    0|0
  • Haydi evlenelim (o kadar hazırım yani)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 15

• 😂😂😂 yarıldım yeminle.. bana bile böyle teklif etsen bir durup düşünürüm direk reddetmem 😂

0|1
    1|0
  • Devreme kondansatör olur musun? diye sorardım ben 😏

1|1
    0|0
  • Valla romantizmi öldürmeyin aga ya, şahsen ben tercih etmezdim. Hafif sarcasm olabilir tabi

0|1
    0|0
  • Çok büyütmemek lazım bence evlilik kurumu bile üzerinde tartışılması gereken bir kurum iken neden teklif etme olayını bu kadar büyüten insanlarız onu anlayamıyorum. Evlenmeyin kardeşim evlenmeyin çok mu önemli evlenmek? O imzayı atmak neden bu kadar önemli? Neden iki insan kollektif bir beraberlik üzerine kurulu bir yaşam için evlilik teklifi yapıp, o imzayı atıp, üzerinde aile cüzdanı yazan defteri çekmecesine koyup yaşamına devam etmek zorunda? Günümüz sosyal medyası bize o kadar güzel hakim olmuş ki hepimiz şöyle mi teklif etsem evliliği böyle mi etsem. Bence şey yapın kahveden adam toplayın eli sopalı minimum 5 kişi öyle gidin sopaların üzerinde her sopada bir kelime olacak biçimde sırasıyla "ad" "soyad" "benimle" "evlenir" "misin" yazsın güzel şaşırtıcı bir evlilik teklifi olabilir.

0|1
    0|0
  • Bu sizin yaratıcı oluşunuzla alakalı 😊
    Daha güzelini yapabilirsiniz

0|1
    0|0
  • Bir ömür boyu sürdürmek istediğim bu hayat yolculuğunda ilk adımı benimle atar mısın? 💞💞💞😂😂😂

0|1
    0|0
  • Al şu yüzüğü ay başında işe başla derim.

0|1
    1|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Evet. Aynı söz, fantastik mekan.

0|1
    0|0
  • Hayır daha afillli bir şekilde olabilir.

0|1
    0|0
  • sade her zaman iyidir..

0|1
    0|0
  • Beraber yaslanalim ne dersin demistim

0|1
    0|0
  • Bence dönmemeli

0|1
    0|0
  • Yani illa o cümleye gerek yok ama bu cümlede olmaz