Almanya'ya Taşındık Çok Olaylar Oldu Ne Yapmalıyım?

Merhaba, İlk Olarak Hayatımı Anlatmam Gerek.
Annem Almanya'da Doğmuş Ama Babam Türkiye'de Doğup Büyümüş Sonra Babam Türkiye'de Yaşıyormuş Ve Annemle Babam Almanya'da Evlenmişler Ve Babam Almanya'da Yaşamaya Başlamış. Ve Sonra 3 Yıl Sonra Ablam Doğmuş. Sonra Bir Kaç Yıl Sonra Ben Doğmuşum. Ben Ve Ablam İkimizde Almanya'da Doğmuşuz. Sonra Ablamı Ana Okuluna Yazdırmamışlar. Sonra Ben 1 Yaşına Gelmişim Ve Ben 1 Yaşındayken Ailecek Türkiye'ye Taşınmışız Ama Sadece 3 Ay Yaşamışız Türkiye'de. Ve Türkiye'ye Gittiğimizde Ablam 5 Yaşındayken Erken Okula Yazdırılmış Ve Ablam 1. Sınıfı 3 Ay Boyunca Türkiye'de Okumuş Sonra 3 Ay Sonra Geri Almanya'ya Taşınmışız. Sonra Ablam Okula Erken Yazdırıldığı İçin Ailem Ablamı Almanya'da Ana Okuluna 9 Ay Götürmüş Aslında 12 Ay Olması Gerekli Sonra Almanya'da Ablam Ana Okulunu Ailem Bıraktırmış Sonra Ablam Türkiye'ye Anneannemle Birlikte Gitmiş. O Anı Hatırlıyorum. Trene Biniyorlardı Ağlıyordum Arkalarından Felan. Neyse Sonra Ablam Anneannem İle Birlikte 3 Yıl Türkiye'de Yaşadılar. Yani Ablam 1. Sınıftan, 3. Sınıfa Kadar Anneannem İle Türkiye'de Yaşadı Ve Biz O 3 Yılda Almanya'da Yaşadık O Türkiye'de Yaşarken. Ve Yazınları Görüştük. 2 Kere Onlar Tatile Geldi Bizi Görmeye Ve 1 Kerede Biz Gitmişiz Onları Görmeye. Sonra Tekrardan Geldiler Almanya'ya Anneannem İle Ablam. Sonra Ben Onlar Geldiklerinde 5 Yaşındaydım Ve Ana Okuluna Başlamıştım Ve Ablam O Sıra 4. Sınıfa Başlamıştı Almanya'da. Sonra Ben Almanya'da Bir Kaç Ay Ana Okuluna Gittikten Sonra Yaramazlık Yaptım Ana Okulunda Ama Daha Küçüktüm. Sonra Ana Okulundan Kovuldum. Ve Ailecek Tekrardan Türkiye'ye Gittik. Ablam'da Zaten Sınıfta Kalıyordu Ve Kalmaması İçin Türkiye'ye Gitmemiz İyi Oldu. Sonra Ailecek Türkiye'ye Gidince Ben Yine 5 Yaşındaydım. Sonra 5 Yıl Yaşadık Türkiye'de Ve Artık Türkiye'de Kalıcı Olmuştuk. Geri Almanya'ya Taşınmamız Hayal Gibiydi Babam O 5 Yıl İçerisinde Almanya'da Çalıştı Ve Sadece Tatillerde Geliyordu 1 Aylığına, 6 Aylığına, Veya 1-2 Haftalığına.
Güncellemeler:
1 yıl
Ve O 5 Yıl İçerisinde Biz'de Almanya'ya Tatile Gidiyorduk. Neyse 5 Yıl Türkiye'de Yaşadık Ve Yıl 2016'ydı Ben 5. Sınıf Olmuştum, Ablamda 9. Sınıf Olmuştu. Bu Arada, Anne Tarafı Tüm Kuzenlerim Almanya'da Doğup Büyüdü. Neyse Ben 5. Sınıfa Gelmiştim Ve Ablam 9. Sınıfa Gelmişti. Yıl 2016'ydı. Sonra Babam İle Ayrı Yaşıyoruz Diye Tekrardan Almanya'ya Taşındık Ve Almancam 0'dı Yani Hiç Almanca Bilmiyordum Ve Ablam'da Biraz Biliyordu. Ve 6. Ve 7. Sınıflarını Almanya'da Okudum. şu an 7. Sınıf Bitmedi Hâla
1 yıl
Okuyorum Ve Almancam %50 Gibi Oldu şu an Yıl 2018. Ve Ablamın %85 Oldu Almancası. Ve Almanya'ya Gelince Olayları Anlatiyim: Kuzeninin Sınıfına Gittim Ve Kendi Kuzenim Beni 2017'de 1 Yıl Boyunca Ezdi, Küçük Düşürdü Hep Okulda Dışlandım Hep Durup Dururken Vurdu Bana Sonra Küfür Ediyordu Sonra Annesine Diyince Demedim Diyordu Hep Vuruyordu Bana Sonra Vurmadım Diyordu Öğretmene Anlatamıyordum Almancam Çok İyi Değildi. Sonra 1 Haftalık Okul Gezisi Oldu Ama Okul Evi Gibi Biyerdi Yurt Gibi Ve Sabah Kalk
Almanya'ya Taşındık Çok Olaylar Oldu Ne Yapmalıyım?
8
2
Görüşünü yaz