İngiltere premier ligi bu sezon tüm takımlarıyla birlikte LGBT için sosyal farkındalık çalışması yürütüyor. Ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
Ülkemizde ve birçok Arap ülkesinde eşcinsellik ölüm sebebi gibi görülürken hiç beğenmediğimiz, sürekli eleştirdiğimiz hristiyanlar hoşgörüyü, saygı duymayı dininin tanımı hoşgörü, sevgi, saygı olan bizim gibi toplumlardan çok daha fazla önemsiyor. Sizce bu önyargılarımızı aşamamızın sebebi dini bir sebep mi yoksa kültürel bir sebep mi? Ya da dini yanlış anlayışımızdan, dini kullanmaktan başka hiçbir şekilde önemsemiyor olmamızdan mı?
İngiltere premier ligi bu sezon tüm takımlarıyla birlikte LGBT için sosyal farkındalık çalışması yürütüyor. Ne düşünüyorsunuz?