Gelin veya damatlar neden kaynana ile anlaşamaz? Siz kayınvalidenizle dost olabilir misiniz?

Gelinler ve damatlar eşlerinin anneleriyle anlaşamıyor, bunun sebebi nedir?

Siz kayınvalidenizle anlaşabileceğinize inanıyor musunuz? Gelin veya damatlar neden kaynana ile anlaşamaz ? Siz kayınvalidenizle dost olabilir misiniz ?

0|1
1812

En İyi Erkek Görüşü

• ikisinin de en sevdiği kişi, aynı kişidir..
    anlaşmaları mantıksız olur..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlığın varlığından beri devam eden bir sorun sanırım, erkek çocukları anneye daha düşkün olduğu için anne gelini bir rakip oğlunu kaptırmak gibi görüyor. Her ne olursa olsun saygı duyarım çünkü sevdiğim adamın annesi sonuçta ama sevgi zamanla, karakterle, davranışlarla gelişir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• ben çok iyi anlaşıyorum beni oğullarından ayırt etmez. bende onu annemden ayırt etmem. bize geldiğinde anneme nasıl davranıyorsam ona da öyle davranırım. rahat etmesi için elimden geleni yaparım. yeri gelir kahve yaparım beraber içeriz o derece yani.

2|0
    0|0
  • Kayınvalideme saygıda kusur etmezdim. Beni 6 çocuğundan daha çok severdi. Onunla gayet iyi anlaşırdım. Şu an yaşı 92. Ciddi sağlık sorunu var.

2|0
    0|0
  • sevgi saygi kalmamis o yuzden cocuklar nine ile dede ile buyumeli ayni cati altinda yarin sira bizlere geliyor

1|0
    0|0
  • Beni kendi oglu gibi gorurse annem gibi davranirim ona 😉

1|0
    0|0
  • Toplumda öyle bir algı olsada gayet iyi geçinen de çok

2|0
    0|0
  • İnsanın içinde olacak. Büyük büyüklüğünü küçük küçüklüğünü bilecek ki anlaşma sağlansın.

1|0
    0|0
  • ben annem olark görür ve severim başımın üstünde yeri var

1|0
    0|0
  • Kiskanclik sebebi

1|0
    0|0
  • kıskanclar özgür olmak isterler

1|0
    0|0
  • Kafa yapımız uyuşuyorsa olurum.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    1

Kızlar Ne Diyor 17

• aile arasında bile anlaşmazlık olurken , onlarla sorun yaşaman gayet normal, ailenin sevgisi agır geldiginden kızgınlıgın geçince unutabilirsin ama iş kayınvalide gelin damat olunca unutmazsın kenarda birikir, onun için mesafe, kırıp kırılmamak için en iyi şeydir, vıcık vıcık ilişkiler bir yerde zortlar

1|0
    0|0
  • Mülayim biriyse annemden ayırt etmem, aksi sürekli laf sokmaya çalışan biriyse saygımı bozmam ve o anlamadan mesafe koyardım. Tabii mesafeden anlanılana bağlı eşimle sık sık giderdik sadece laf sokması için ortam hazırlamam

1|0
    0|0
  • Iyi anlaşırım hem de çok iyi arkadaş gibi olurum ammaa hep yan yanaysak bu biraz zor bir durum

1|0
    0|0
  • Olabilirim. Çünkü evliliğimde en büyük isteğim kaynanacığımla alışverişe çıkıp kocamı çekiştirmek 😂 ay ne güzel oluruz djhx 😍

0|0
    2|0
  • Kimse çocuğunun mutluluğunu istemiyor kendi mutluluğunu istiyor.

1|0
    0|0
  • Herşey karşılıklı kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı gostermek zorunda

1|1
    0|0
  • kisiyee bagli valaa

1|0
    0|0
  • eğer beni severse anlaşırım ben

1|0
    0|0
  • Çıkar ilişkisi iyiysen iyidir kötüysen kötü

1|0
    0|0
  • Ben olurdum ya onun annesi benim annem sayılır