Gelin veya damatlar neden kaynana ile anlaşamaz? Siz kayınvalidenizle dost olabilir misiniz?

Gelinler ve damatlar eşlerinin anneleriyle anlaşamıyor, bunun sebebi nedir?

Siz kayınvalidenizle anlaşabileceğinize inanıyor musunuz? Gelin veya damatlar neden kaynana ile anlaşamaz ? Siz kayınvalidenizle dost olabilir misiniz ?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• ikisinin de en sevdiği kişi, aynı kişidir..
    anlaşmaları mantıksız olur..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlığın varlığından beri devam eden bir sorun sanırım, erkek çocukları anneye daha düşkün olduğu için anne gelini bir rakip oğlunu kaptırmak gibi görüyor. Her ne olursa olsun saygı duyarım çünkü sevdiğim adamın annesi sonuçta ama sevgi zamanla, karakterle, davranışlarla gelişir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kayınvalideme saygıda kusur etmezdim. Beni 6 çocuğundan daha çok severdi. Onunla gayet iyi anlaşırdım. Şu an yaşı 92. Ciddi sağlık sorunu var.

2|0
    0|0
  • ben çok iyi anlaşıyorum beni oğullarından ayırt etmez. bende onu annemden ayırt etmem. bize geldiğinde anneme nasıl davranıyorsam ona da öyle davranırım. rahat etmesi için elimden geleni yaparım. yeri gelir kahve yaparım beraber içeriz o derece yani.

2|0
    0|0
  • Toplumda öyle bir algı olsada gayet iyi geçinen de çok

2|0
    0|0
  • sevgi saygi kalmamis o yuzden cocuklar nine ile dede ile buyumeli ayni cati altinda yarin sira bizlere geliyor

1|0
    0|0
  • Kiskanclik sebebi

1|0
    0|0
  • Beni kendi oglu gibi gorurse annem gibi davranirim ona 😉

1|0
    0|0
  • kıskanclar özgür olmak isterler

1|0
    0|0
  • Kafa yapımız uyuşuyorsa olurum.

1|0
    0|0
  • İnsanın içinde olacak. Büyük büyüklüğünü küçük küçüklüğünü bilecek ki anlaşma sağlansın.

1|0
    0|0
  • ben annem olark görür ve severim başımın üstünde yeri var

1|0
    0|0
  • olabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• aile arasında bile anlaşmazlık olurken , onlarla sorun yaşaman gayet normal, ailenin sevgisi agır geldiginden kızgınlıgın geçince unutabilirsin ama iş kayınvalide gelin damat olunca unutmazsın kenarda birikir, onun için mesafe, kırıp kırılmamak için en iyi şeydir, vıcık vıcık ilişkiler bir yerde zortlar

1|0
    0|0
  • Olabilirim. Çünkü evliliğimde en büyük isteğim kaynanacığımla alışverişe çıkıp kocamı çekiştirmek 😂 ay ne güzel oluruz djhx 😍

0|0
    2|0
  • eğer beni severse anlaşırım ben

1|0
    0|0
  • Mülayim biriyse annemden ayırt etmem, aksi sürekli laf sokmaya çalışan biriyse saygımı bozmam ve o anlamadan mesafe koyardım. Tabii mesafeden anlanılana bağlı eşimle sık sık giderdik sadece laf sokması için ortam hazırlamam

1|0
    0|0
  • Çıkar ilişkisi iyiysen iyidir kötüysen kötü

1|0
    0|0
  • kisiyee bagli valaa

1|0
    0|0
  • her iki tarafta kabullendiği zaman soun olmuyor

1|0
    0|0
  • Ne kadar iyi olsa da o bir kaynana 😯

1|0
    0|0
  • Iyi anlaşırım hem de çok iyi arkadaş gibi olurum ammaa hep yan yanaysak bu biraz zor bir durum

1|0
    0|0
  • Ben olurdum ya onun annesi benim annem sayılır

1|0
    0|0
  • Herşey karşılıklı kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı gostermek zorunda

1|1
    0|0
  • Anlaşan var şimdi pok atmayin herkese

0|0
    1|0
  • Kimse çocuğunun mutluluğunu istemiyor kendi mutluluğunu istiyor.

1|0
    0|0
  • Şimdilik kayananam yok görcezzzz

1|0
    0|0
  • güzel soru. damatlar k. valideyle anlaşıyor da gelinler anlaşamıyor. erkeği bölüşemiyorlar. çok benciller. ben kocasını kendi özannesinin evine göndermeyen gelinler gördüm. sonra torununu sevdirmeyen ondan tiksinen. ben öyle olmam ders alıyorum bunlardan

1|0
    0|0
  • neden olmayalım ki birbirimize saygılı davrandıktan sonra. ama genel gördüğüm problemi söyleyeyim annenler gelini kendilerine rakip görüyolar oğulları ile aralarına girmiş düşman olarak bakıyolar sıkıntı burdan çıkıyo bence

1|0
    0|0
  • Eşim annemle kendi annesinden daha iyi anlaşır. Ama ben kayinvalidemle hiç anlasamiyorum. Sevemedikk birbirimizi. :/

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;