Türk erkekleri, Türk kadınlarını neden yerden yere vuruyor?

Günaydın :)) Türk erkekleri Türk kadınlarını neden yerden yere vuruyor ?Kadınlara saygısızca davrananlar hariç herkese günaydın 🙃😊🤗
Şimdi ekşide bir yazı okudum yine ful yerden yere gömmeler. Kadınlara ters dönmüş tosbağa yazmış bir mağara ayısı 🐻🐻👊🏻
Hangi alan olursa olsun türk kadını böyle türk kadını şöyle hep bir memnunıyetsızlık burun kıvırmalar. Böyle ağıza terlikle vurucaksın ki sussun o cıns kıl adamlar👊🏻👊🏻👊🏻

4|6
1758

En İyi Kız Görüşü

• Bir halt sanıyorlar kendilerini hepsi

1|0
    0|1
Ayakkabı Modası

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 58

• Eksi Sozluk b cesit ergen yuvasidir.

Ha, turk kadinlarini bwn acayip yererim.

Niye?

Cunku hemcinsleri baska memlekette hakkaten bambaska oluyor.

Sadece dis gorunus falan degil, zihniget falan komple les bizim kizlarda.

Diyeceksin ki 'turk erkegi cok mu matah' degil tabii ama farkli bir konu bu da.

1|0
    1|1
    • Leş mi? Bu nasıl bir kelime nasıl bır saygısızlıktır böyle sen yabancı bırı ıle evlen

• @Andromedus Dalga gecildigini de anlamiyorsan bisey demiyorum

• 😳 Anlamıyormuşum. şu an en iyisi susmak diye düşünüyorum

• Saygısızlıktan başka birşey değil. Herkesin vardır bir kısmeti. Her birliktelik doğru bir birliktelik olacak diye birşey tok

1|0
    0|0
  • Sanki Türk kadınları , türk erkeklerini yerden yere vurmuyorda
    al birini vur ötekine işte

1|4
    0|0
  • Çünkü Türk kadınları her zaman yok yabancı erkekler şöyle böyle türk erkekleri kıro vahşi dedikçe Haliyle Türk erkekleri de yabancı kızlara yöneliyor.

1|1
    0|0
  • dostum türk erkekleride mükemmel sayılmaz ama türk kadınının sadece kendine has bazı olayları var. mesela tüm dünya erkekleri onu istiyormuş gibi bir tavır içinde gezmeleri ya da metroda yanına oturuyorsun sanki evlenme teklif etmişsin gibi tavırlar yapmaları falan var yani garip tavırlarınız he sizi diğer dünya kadınlarından ayıran bazı güzel özelliklerinizde var bunlarıda reddetmemek lazım :) ama tabi bu bir genellemedir hepiniz böylesiniz demekde yanlış olur. lütfen herkez üstüne alınmasın

1|0
    0|1
  • Aldatmaya yatkin kadinlar siralamasinda #Turkadini siralamada bile yok... Biz elimizdekinin kiymetini bilmiyoruz ya da begenmedigimiz o kadinlardan ne kadar fazlayiz...

Gunaydin bu arada :)

1|0
    0|2
  • Çünkü size ulaşamıyorlar. Bu da içlerinde derin nefret ve öfkeye sebep oluyor karakterinizden bahsetmedim bile :)

1|0
    0|0
  • Günaydın.

1|0
    0|1
  • Çünkü türk kızlarının burnu kaf dağında geziyor. Kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor. Aralarında olmayan vardır ama istisnalar kaideyi bozmaz. Bu bir gerçek. Çeki düzen verin sizde kendinize. Bulunmaz hint kumaşı değilsiniz.

1|0
    0|0
  • Türk kadını asildir anaçtır güzeldir. Başka ırklar gözümde değil.

2|0
    0|1
  • Erkler aldığı tepkiyi yansıtır. İnsan gibi gelene insan gibi muamele ederiz 😉. Ayrıca makyaj yani sahte güzellikte 10. sırada Türk kızları

0|1
    1|0
  • İyi de bazı türk kadınları da türk erkelerinden memnun değil. Allah bilir o memnuniyetsizler ömründe başka ırk görmemiştir de konuşuyordur da ne diyelim, herkesin kendi fikri.

1|0
    0|0
  • öyle bir şey yok

1|0
    0|0
  • O sıralamada bir yanlış var. Bizim kadınlarımız ilk sırada olması gerekir

2|0
    0|1
  • Ülkede bir şeylerden menuniyet duyan çok az insan var. Yarın birgün Mars'a çıksalar, aynı adam Mars'a öyle mi çıkılır diye eleştirmeye devam edecektir. Çok da ciddiye almamak gerekir. Bu tip kişilerin gayesi eleştirme odaklıdır.

1|0
    0|1
  • saçma geliyo bana da... sanki türk kızlarından/erkeklerinden başkası onlara bakacak da..

1|0
    0|0
  • E günaydın o zaman

1|0
    0|0
  • Türk kadınları kapris ve trib haricinde bide bas agrıları dısında candır can 😎

1|2
    0|0
  • Kasap sevdigi deriyi yerden yere vururmus.
    Ve milletinden almayan illetinden olur :)
    haftanin 5 gunu yabancilarlayim Turk kizininin yerini kim tutar tabi bendeki bu ask olmasa turk kizindaki guzellik neya yararki :D

1|0
    0|0
  • türk kadınları iyidir

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    38

Kızlar Ne Diyor 16

• Latin, Slav ve İskandinav kızlardan güzel değiller ama İngiliz, İtalyan, Yunan, Bulgar, Fransız, Alman, Hollandalı vs. geri kalanlar güzel bence Türk kızları.
    *Gecen bol olsun.*

1|0
    0|0
    • Bulgar, alman ve hollanda kızından güzel mi 😶😶😶

• kadınlar yıllarca ezildi de erkek hiç mi ezilmedi? çok feminist yaklaşım tarzı. herkesin bilinçaltında bir geçmişten kalan bir travma var. ilk verdiğin örnekte anne kızını korumaya çalışmıyor çoğunlukla zaten o da aynı kafa yapısına ait bir erkekle evleniyor. kız bir yanlış (onlara göre ve ya topluma göre) yaptığında baba ile üstüne gidiyorlar.
      2. yoruma da gelirsek; sorun yabancı kadın hayranlığı değil tam olarak. bir şekil de bizim kadınların davranışlarından sıkılan kişilerin başka milletten kadınlar da çareyi arama fikridir bence. bana göre doğru da değildir.

• İkisi farklı. Her travma farklı sonuç doğrur. Erkeklerin hakkını savunmak gerektiğinde onu da yaparım ama burada konu başka. Kafa yapısının herkeste aynı olmasının bir nedeni var ve bu da ataerkil düzenden geliyor diyorum, bunu anlamak neden bu kadar zor, ben de bunu anlamıyorum.
      Kim nerede ararsa arasın çareyi, bence ırkların kırılması da hoş zaten ama bir ton laf etmeye gerek yok, benim dediğim bu.

• Öncelikle şunu belirtmem gerekir ki
    Rusların içinde doğdum büyüdüm ve bir çok şey öğrendim.

-Ruslar türkleri sevmez
    -Sürekli dalga geçer, Kendi aralarında mizah konusu edecek kadar
    -Rusların sadece o* kısmı yani para ile ilişikiye girenler türkleri sever. O sevginin nedeni ise de ilişkinin çok kısa sürmesi ve tam para almaları
    -Kısa boylu kıllı ve göbekli diye sürekli alay ederler

Yani gelipte Rusları sevmeden önce araştırın biraz.

1|0
    0|0
    • Bir arkadaşın görüşü, ben Rus'lar dan zaten nefret ediyorum

• @Görkem818181 kız gelirse gelir gelmezse gelmez 10 kere gel diye mesaj atma sidik yarışı mı var burda

• Ya tatlım bak bir laf ediyor Ladin’in arkasında dürsün kalibini da köysun gelsin boş konuşuyor o kiz emin olun ben numarama kadar yazdim ney miş Rus görmemiş falan hayal dünyasın da yaşiyor bu kiz

• Su “guzel turk kizlari” basligi altinda olan haberlerin altina neden hep Fahriye Evcenin fotograflarini koyuyolar gercekten anlamiyorum. Şu an ki yuz hatlarini tamamiyle estetikle saglamis, yuzune bakildiginda bariz bir sekilde belli olan ve kesinlikle yuzune oturmamis bir estetikten bahsediyorum. Turkiye de Fahriye Evcen den bin kat daha guzel unlulerimiz varken surekli bunun onplanda olmasi yine bence bizim sanata ne kadar onem verdigimizle bagdastirabilecegim bir konu

2|1
    0|1
  • onlar saydiklarini saysin.. asil felek ne sayiyorrr ona bakalim biz :D

2|0
    0|1
  • Hep kötü kızlarla karşılaşıyorlar. zamanla nasıl olduklarını çözüyorlar, iyi olanlar çok uzaktalar.. hepsini aynı gibi görüyorlar...
    Bir yandan da insan sevdiklerini yerden yere vurur sjejjdjs bizi çok seviyorlar.

1|0
    0|1
  • Ya su 10. Olmuş mevzusunu birakin..10. Olan fahriye ev en mi bu arada? Eger oysa ki o zaten Türkiye diye geçmiyor Almanya diye geçiyor listelerde.. türk erkekleri de ilk önce kendilerine baksin sonra kadinlara laf atsin bu nedir yahu.. sinir ettiler sabah sabah beni

1|0
    0|0
  • Çok sevdiklerinden 🤣

1|0
    0|0
  • İşte o tür insanlar ailelerinin çayıra saldıkları hayvanlar. Kızlar ağızlarını açamıyor çünkü kızlara edep verilmiş adap verilmiş hiç bir kız türk erkeklerine dil uzatamaz. Erkekleride böyle görgüsüz yetiştirmişler. Yapacak bir şey yok (türk değilim)

1|0
    0|1
  • Senin gibi "Turk erkekleri/kadinlari" diyerek genelleme yapmak istemiyorum. Bazi Turk kizlari/kadinlari Italyan, Fransiz, G. Kore ve daha nice milletlerin erkeklerini meth edip Turk erkeklerini asagiladiklari icin olabilir.

1|0
    0|0
  • zoruz biraz daha kapris trip vs ondan olabilir

1|1
    0|1
  • değer bilmedikleri için..

1|0
    0|0
  • Elde edemedikleri için.

1|0
    0|1
  • Güzellik bakımından değil davranışlarını yerden yere vuruyorlar. Trip, kapris vs kimse çekmek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Kendileri şahane (!) olduğu için.

0|0
    0|1
  • akılsızlıklarından gözü dışarılıklarından

1|0
    0|1
  • Haklisinnn

1|0
    0|1
Yükleniyor... ;