Evlendikten sonra eşinizin kendisine günde 2 saat 'kişisel zaman' ayırma isteğini nasıl karşılarsınız?

Thauma
Mutlu çiftlerin sürekli bir arada olmaları bir yanılsamadan ibarettir. Er ya da geç herkes kendi kişisel alanlarının olmasını bekler. Uyumlu birlikteliklerde taraflar birbirlerini anlar ve kişisel zamanlar verirler. Bazen insanlar kendi zamanlarında dinlenmek isteyebilirler. Bu sizi sevmediği anlamına gelmez. Aksine, duyguları korumayı ve ilişkiye yeni bir soluk katmasını sağlar.
Evlendikten sonra eşinizin kendisine günde 2 saat 'kişisel zaman' ayırma isteğini nasıl karşılarsınız?
Evlendikten sonra eşinizin günde 2 saat kendisine 'kişisel zaman' ayırmasını nasıl karşılarsınız?
Evlendikten sonra eşinizin kendisine günde 2 saat 'kişisel zaman' ayırma isteğini nasıl karşılarsınız?