Okuldayken "Hocam kağıdımı görebilir miyim" dediğinizde "Fazla not verdiysem kırarım" diyen hocalarınız var mıydı?

Ehlivukuf u
Ne var yani görmek istemişsek? Hatalarımızı, yanlışlarımızı görmemizi bile isteyemen eğitmenler varken biz nasıl itiraz edelim artık?
Okuldayken "Hocam kağıdımı görebilir miyim" dediğinizde "Fazla not verdiysem kırarım" diyen hocalarınız var mıydı ?
Okuldayken "Hocam kağıdımı görebilir miyim" dediğinizde "Fazla not verdiysem kırarım" diyen hocalarınız var mıydı?