Okuldayken "Hocam kağıdımı görebilir miyim" dediğinizde "Fazla not verdiysem kırarım" diyen hocalarınız var mıydı?

Ne var yani görmek istemişsek? Hatalarımızı, yanlışlarımızı görmemizi bile isteyemen eğitmenler varken biz nasıl itiraz edelim artık?
Okuldayken "Hocam kağıdımı görebilir miyim" dediğinizde "Fazla not verdiysem kırarım" diyen hocalarınız var mıydı ?

0|0
4013

En İyi Kız Görüşü

• Vardı.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç olmaz mı. Üniversitede zaten kalmıştım da neden bu kadar düşük aldım diye merak ettim. Gösteririm ama fazla verdiysem geri alırım diyor. Kalmışım zaten mantıklı ol hoca.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 39

• Vardı evet 😂 Ben gittim hocam bir yanlışlık olmalı ben cevaplarımdan eminim dedim. Hoca da tamam gel bakalım dedi. Ama fazla vermişsem alırım dedi. İlk önce bı korku geldi icime ama sonra geçti. Tamam dedim.
    Hoca hesapladı 82 aldığım bir Tarih dersi tekrar kontrolden sonra 98 oldu. Hocam iki puanı nerden kırdıniz dedim o da bana Osmanlı'nın O 'sunu küçük yazdığın için dedi 😂

0|1
    0|0
  • Vardı hatta üniversitede itiraz ettim. Blöfüde kabul ettim. Vermedi puanımı. Tehdit etti. Git nereye şikayet edersen et dedi. Peki rektöre bir uğrayayım ben dedim. Baba bir adam dedim. Kapıyo carptım. Arkadan cagırtti beni. Gel veriyorum puanini geri bidaha artistlik yapma bana dedi.:))

0|0
    0|0
  • Evet, vardı. Hattâ o kadar kesin bir dille kendi hatası olmadığını vurgularcasına kendinden emindi ki, sınav kağıdımın yarısından çoğunun doğru olduğundan emin olmama rağmen yinede tereddüt ettiğim için kağıdıma bakamamıştım.
    Yok yani böyle bir şey yapmalarındaki amaç nedir anlamış değilim. Kendi hatalarını kabullenmekten kaçındıkları için mi böyle yapıyorlar yoksa sinir bozucu bir davranış olsun da, nasıl olursa olsun diye mi böyle yapıyorlar anlamış değilim.

0|0
    1|0
  • Olmaz mıydı

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim cümle

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    1|0
  • Vardı mk larım hepsi.
    Bir mezun oluyum su liseden var ya😤😤😤

0|0
    1|0
  • Korkuyordum sormaya hepsi çok korkuçtu

0|0
    1|0
  • Hayır yoktu

0|0
    0|0
  • Vardı hoca haklı bence ergenlıkten soruyoduk

0|0
    1|0
  • evet hepsi öyleydi 😄

0|0
    1|0
  • Evet, sırf o açıdan kontrol etmiyordum

0|0
    1|0
  • Malesefki vardı 😠

0|0
    0|0
  • Vardı

0|0
    0|0
  • Zaten niye fazla not veriyor ki. Yine de bakardım ben.

0|0
    0|0
  • Vardı ama ben asla öyle demem ilerde ogrencilere

0|0
    0|0
  • Bir çoğu öyleydi.

0|1
    1|0
  • Hic bir zaman bakma taraftari degildim ne yaptigimi biliyorum sonucta

0|0
    0|0
  • Vardı valla

0|0
    1|0
  • 1 kere dedi hocanin biri. Bende cesaret edemedim bakmaya

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 12

• Vardı kanks

0|0
    1|0
  • Vardı bir tane

0|0
    0|0
  • çok yaşadım bende 😁😁😁

0|0
    0|0
  • Kalınan bir derste ayrı bir cesaret oluyodu insanda isterse sıfır versin zaten kalmışım düşüncesinin verdiği cesaret.

0|0
    1|0
  • Valla o şekilde yapan hocalar vardı ve ben o riske hiç girmedim :)

0|0
    0|0
  • vardı..
    bende her seferinde o riski aldım. :)

0|0
    1|0
  • Evet vardı 😁🤣

0|0
    0|0
  • Evet ya insanın hak arama hukukuna kast ediyorlar.

0|0
    0|0
  • sorma ne şrefsizlerdi ama ben zaten bakmazdım ancak bunu yapan hocalarımız oldu

0|0
    1|0
  • Vardı, hiçbiri kıracak not bulamadı! Bazıları da yanlışlarını düzeltmedi! Life sucks!

0|0
    1|0
  • Vardı olmaz mı

0|0
    1|0
  • Vardı, alayı oc.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;