Evlendikten sonra eşinizin karşı cinsten arkadaşı olabilir mi?

ya da aynı soru sizin içinde geçerli evlendikten sonra bekar arkadaş ilişkileriniz aynı samimiyette devam edebilir mi? Eski samimiyetim olmaz eşiminde gereksiz samimiyete girmesini istemem.
#Mademoiselle88💕

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı samimiyette sürdürmesini istemem. Kıskancım ben :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karşı cinsle eski samimiyet olmasın bir zahmet

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 67

• Memlekette ammca öz yeğenini dūdūklūyor. Ne erkek arkadaşı yahu garıyı evden çıkarmakta tereddūt ederim @mgg 😂😂

2|2
    0|0
  • Evlilik zaten güvenmek demektir. Geçmişini silip yeni bir hayata başlamak değildir. Bunu talep edince karşı taraf göstermelik geri çekilme de yapabilir ve başka biri ile buluşuyorum diyerek yalana sevk edebilir. Gerçeği bilmek ve her şeyi göz önünde görmek daha güzeldir.

1|1
    0|0
  • olabilir tabi neden olmasın. Ama bende ikisini vurabilirim neden vurmayayım.

1|1
    0|0
  • o fotodaki gibi yapıyorsa ve ben gördüysem bir tartışma hatta kavga çıkacağı yüksek ihtimal.

1|0
    0|0
  • bana tamamen aşık olan birine güvenirim. ama hoşlanan, beğenen, seven biri değil! AŞK olan bir evlilikte

1|0
    0|0
  • Gayse olur. 😄😂

1|2
    0|0
  • benim durumlardan ötürü bana bu konular çok soyut :) çok yakışıklı ve bekar erkek arkadaşları olmasını istemezdim herhalde

1|0
    0|0
  • Sadece arkadaş.

1|0
    0|0
  • Duruma bağlı olan arkadaşlarıyla arkadaşlığını sürdürebilir ama başkasıyla olamaz

1|0
    0|0
  • kesinlikle mümkün deyil

1|1
    0|0
  • Eski samimiyetim olmaz. Esiminde gereksiz samimiyete girmesini istemem

1|0
    0|0
  • Daha resmiyet içerir arkadaş ilişkileri eskisi kadar yakınlık olmaz tabi eğer ortak arkadaşımız varsa bu değişir daha samimi olunabilir ama diğer durumda eskisi kadar karşı cinsle arkadaşlıkta samimiyet ve yakınlık olmaz :)

1|0
    0|0
  • sanmam olabileceğini..

1|0
    0|0
  • Bir aynaya bakım ☺️o kadar geniş değilim olmaz olması dahi teklif edilemez anca ortak arkadaş ortamı olur

1|0
    0|0
  • Benim olabilir ama onun asla 😂😂😂

1|1
    0|0
  • Hiç bir şekil ve şartta olamaz. Tabi sadece onun değil, benim de.

1|1
    0|0
  • illaki eskisi kadar sık görüşülmez ama olabiliyor...

1|0
    0|0
  • Bizim arkadaşlarımız ortak olduğu için görüşmeye devam ediyoruz, bekar olanlar da var ama tabiki eskisi gibideğiliz öncekine göre daha resmi

1|0
    0|0
  • olamaz tabiki

1|0
    0|0
  • çok sıkı fıkı olmamak şartı ile merhaba merhaba

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    47

Kızlar Ne Diyor 45

• Benimle tanıştırmalı ve onlarla buluşacağında bana haber vermeli. Yoksa kavga çıkarabilirim, potansiyelim var.

1|0
    0|0
  • Evlilik aşkı öldürür muhabbetinin temeli insanların evlilikten önce birbirlerini nasıl, ne koşulda sevip, saydıklarını unutmaları bence. Evlendikten sonra ilişkinin oturmuş düzenine ters yeni yeni kurallar getirmek ilişkiyi uzun vadede olumsuz yönde etkiler diye düşünüyorum.

Kendime ve karşımdaki kişiye güveniyorsam böyle şeyleri önemsemem ben. Zaten o da bekar bir kadınla iş harici tutup baş başa program yapacak düşüncesiz bir adam değil. Samimi bir arkadaşı ise benimle muhakkak tanıştırır şu an bekarken olduğu gibi. Ben de aynı şekilde davranırım. İkimiz de birbirimizin bütün arkadaşlarını tanıyoruz. Sorun olmaz ikimiz açısından da.

1|0
    0|0
  • tabi ki olabilir.

1|2
    0|1
  • beni bıraksın onunla evlensin (aşırı kıskancım)

1|1
    0|0
  • olabilir

1|1
    0|0
  • Tanıyorsam 1 tanr olabilir o da beraber görüşürüz

1|0
    0|0
  • aslaaa tek arkdsi benim onun

1|1
    0|0
  • nahhh nahh anhhh olur

1|1
    0|0
  • Ben onun kız arkadaşı olmasını istemem çünkü kızlar çok gevşek gevşek davranır ve benim sinirim bozulur

1|1
    0|0
  • Mesafeli olmak şartıyla evet

1|0
    0|1
  • olamaz!!!

1|2
    0|0
  • acaba bir ben mi beceremiyorum karşı cinsle arkadaş olmayı?

2|0
    0|0
  • hayır tabikide

1|1
    0|0
  • olamaz

1|1
    0|0
  • olamaz

1|1
    0|0
  • Hayır.