Yabancı erkekler ve Türk erkekleri arasındaki farklar nelerdir?

Bizimkileri fazla şeyetmeyin 😂😂

1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen herkes kalıplaşmış klişeleri yapıştırmış. Türk erkeği kadar diğer erkeklerde cesur, Avrupa'yı Amerikan pastasından öğrenenler veyahut ingiliz gençlerin alkol kullanımı sonrası manşetlerden öğrenenler için diyorum; yabancı erkeklerde sahiplenir!

Bende bir erkek olarak şunları ciddiyetle diyebilirim.

1- Yabancı bir erkek bizlerde olduğu gibi kadınlara, kadınlığı için yaklaşmaz. Çünkü onlarda cinsel ahenk doğaçlama gelişen bir eylemdir ve bizde olduğu gibi kurgusu yapılmaz.

2- Bizim centilmen oluşumuz ya etkilemek için, ya çıkar içinse adamların centilmenliği varsa var yoksa yok çizgileri net.

3- Cinsel yaşam olarak kıyaslamak yanlış olur. Bu kişinin kendine ne kadar baktığı ile doğru orantılıdır.

Diğer arkadaşların dediği gibi; "Türk kızı ile evlenizmez, sevgili olur." Cümlesi kadar saçma bir cümle daha görmedim. Tamam eleştir ama haksızca yerin dibine sokma gerçi Almanya, Fransa ve çeşitli yabancı ülke plakalarına "ya sev ya terk et" yazıp sözüm ona milliyetçi oluşumların bu gibi cümle kurmasını da normal karşılamak gerekir.

Türk kadınının övüleceği bir çok husus vardır. Erkeğininde öyle fakat bizim davranışlarımız çıkara göre değişiklik gösterebildiği için net bir tanımlama yapmak oldukça zor

Son olarak

Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.

7|3
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Türk erkekleri kadına değer vermeyi bilmez kadını hayvan gibi kıskanır diğer erkeklerden ama kadına iki çift güzel laf edemez ederse götü kalkar çünkü oysaki kadın mutlu oldukça güzelleşir sonra kadının asık suratını beğenmez güldürmezki kadını napsın kadın bir camışla yaşamak kolay bişey mi türk erkeği maçodur çok sever taş fırınım modunda gezmeyi ama centilmenliğe gelince kılıbıklık olarak görür türk erkeğinin en kötü huyu da namusu iki bacak arasında ve sadece kadında olduğunu düşünür oysaki namus sadece kadına özgü olan bişey değildir allah kuranda demez kadına haram erkeğe helaldir diye ama erkek yapınca erkek işte denir elbet yapar suçu yine kadında ararlar kocasını memnun edememişmiş ondan gözü dışarı kayarmış işte namus tamda bu noktada cereyan eder namus bacak arasında değil zihindedir türk erkeği kısaca en namussuz erkektir kaç yaşında milli olduğuyla övünecek kadar hemde

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 71

• Türk erkeği kuru fasulye pişirebilen kadına tapar,
    Avrupa erkeği ise yatakta iyi olana. :):

2|1
    0|1
  • Çok farklı olmamakla birlikte biraz daha rahatlar, öz güvenleri daha yüksek. Bize oranla gelecek kaygıları çok fazla olmadığından anın keyfini daha çok çıkartabiliyorlar. Bizim Türk erkekleri aslında, özellikle bu tür baskılar içinde daha çok pişiyor ama internet çağı sağ olsun, yabancı erkekleri gören kızlarda bizim erkekleri beğenmemek çok yaygın.
    O bayıldıkları İtalyan erkeklerinin o kafayı bir dakika bile çekmeyeceklerini bilmiyorlar. İtalyan kadınları daha şirret ama sevdiriyor kendini, kezban değil.

1|0
    0|0
  • Türk erkeği sadıktır yabancı erkek çak geç
    Desemde inanmayın bunun ırkla alakası yok insandan insana değişir

2|0
    0|0
  • Aralarındaki en büyük fark onların yabancı olması bide şu var hangi yabancı erkek bir Türk erkeği kadar mizahşör 😂😂

1|0
    0|0
  • Türk erkekleri genelde kısa boylu, kıllı, göbekli, sağlığına dikkat etmeyen bencil yaratıklar. Yabancılardan sadece Rusları çok gördüm. Rus erkekleri de öyle yakışıklı falan değil ama Türk erkeklerine nazaran fizikleri daha iyi. Gürcü ve Ermeni erkekleri genelde bakımsız olur. Türk erkeklerinden bile daha kötüdürler.

Rusya'nın kadınları dikkat çeker genelde ama öyle Google görsellere çıkan fotoğraflar gibi de değil birçoğu. Fazla açık tenli. Sivilceli ve yüzü lekeli olanlar çok. Yine şişman olanlar da var. Öyle her Rus Google'ye çıkan kadınlar gibi değil. Ama ömründe Google görsellerden ileriye gidememiş kişiler böyle olduğunu sanıp Türk kadınlarıyla kıyaslama yapıyor.

Başka milletteki insanları bilmiyorum ama duyduğum kadarıyla İtalyan erkekleri annelerine çok düşkünmüş. Hatta sevdiği kadını, annesi için bir çırpıda silebilirmiş.

0|0
    0|0
  • yabanci ve Türk deyince cok fazla cesit var.. ben Turk erkekleri daha iyi deyip karsisina da ornek olarak araplari koyarsam hakli çıkarım :) ama bizden daha yakisikli olan , zeki olan milletler de var tabi, hatta bizden daha maco olanlar bile var :))

2|0
    0|0
  • Bize kurban olun siz 😎

2|0
    1|0
  • Aylardır yoktum hala kıyaslamalar devam ediyor demek. Yıllardır alıştık bunlara artık :)

1|0
    0|0
  • Biri yanındayken gelip sevgilisine herhangi bir şey teklif etse saygı duyar anlayışla karşılar yabancılar. Türkler kafa göz dalar.

1|0
    0|0
  • Söz bulcaz soldakinden buralarda 😂😂

1|0
    0|0
  • şunu bırakalım adalet yerini bulsun.

galeri3.uludagsozluk.com/.../...-kizlar_273956.jpg

0|4
    2|0
  • yorum...

1|0
    0|0
  • Hayatlar kısmına Kıvanç i koysana

1|0
    1|0
  • Yabancı erkekler, güç ve iktidar peşinde koşmazlar, erkekler ise bu konuda ellerinden geleni yaparlar. Yabancı erkekler, kitap okumayı severler ve bunun erekliliğine inanmışlardır. Türk erkeğinin kitap alışkanlığı spor dünyasının bilimsel içeriği kadar sığdır. Yabancı erkekler sigarayı ve içkiyi sever. Sigara konusunda daha duyarlıdır. Türk erkeğinin ağız kokusu yıllar önce kaybolmuştur.

2|0
    0|0
  • İçinde anadolu havası barındıran avrupai kızlarımızın dilinden anlamaya çalışıp anlayamayan garip erkek profilidir.. Unutmayın bir türk erkeği türk kadınının dilinden anlıyorsa dünya üzerinde etkileyemeyeceği ırk yoktur.. Aslında türk erkeği ve yabancı erkekleri de bu şekilde ayırabiliriz.. Aramızdaki en büyük fark biz ilkokula üniversite dersleriyle başlıyoruz, onlar üniversiteye kadar ilkokul derslerini tekrarlıyorlar.. :)

0|1
    1|0
    • "Unutmayın bir Türk erkeği Türk kadının dilinden anlıyorsa dünya üzerinde etkileyemeyeceği ırk yoktur..." Bu sözü tuttum atasözü gibi olmuş maşallah 😂

• @Rahippp 😂😂 Gerçekler

• Yabanci erkekler yakışıklı 😊

2|0
    0|0
  • Yorumlara baktimda turk erkeklerini bazi bayanlar ezmis. Yarin yine turk erkekleri ile evleneceksiniz. Turk erkekleri guvenilir ve sadiktir. Yabanci erkekleri bazi mekanlarda gordugum icin 30 dakikada 6 bayana yaziyolar bazilarinda otlakcilik var. Yabanci erkeklerin

0|0
    0|0
  • Genetik bence.. :D

1|0
    0|0
  • Yabancılar kıskanmaz sevgilisini diğer erkeklerle paylaşır ikram eder
    Türk erkeği böyle bir şey yapacağına kestirir anahtarlık yapar

0|0
    3|0
  • Kimliklerin de Türkiye Cumhuriyeti yazmaması :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    51

Kızlar Ne Diyor 33

• "Türk olması"
    Gözü sevdiğimin Türk erkeği, kanı deli akar.
    Arada bir ib. neler çıksa da, 1-2 çürük için hepsini hiç etmek olmaz.
    Yerli malını seviniz, koruyunuz.

2|1
    0|0
  • Türk erkekleri "iyi sevişen karı o... dur. " kim bilir kaç kişiyle yatmıştır.
    Diğerleri için iyi sevişiyordur.

1|0
    0|0
  • onlar sarilar bunlar kara
    onlar uzunlar bunlar hobbit
    onlar rahatlar bunlar kasıntı
    onlar kaslilar bunlar gobekli
    onlar temizler bunlar kıllı

4|0
    0|0
  • Bence kıskançlık diyebiliriz , yabancılarda sahiplenme , bu benim eşim olayı pek yok gördüğüm kadarıyla , Türk erkekleri her türlü yabancılardan öndedir , eşine sahip çıkar, çoluğuna çocuğuna sahip çıkarlar , onlarda 16-17 yaşına gelen genç evi terkedip gidiyor yahu

2|2
    0|1
  • Yabancı erkek hiç tanımadım ki nasıl kıyaslama yapcam :(

1|0
    0|0
  • Yabancılar yabancı Türk'ler Türk'tür. Her ne kadar bizim erkeklerimiz Türk kızlarını küçük görsede ben Türk'ten başka erkeğe evet demem.

2|0
    0|0
  • Ömrü hayatım boyunca başka ırklarda görmediğim kadınlarına karşı cinslerine düşman olan küfreden erkekleri türklerde gördüm. Savaşçı zihniyetleri tamamen kadınlarını ezmeye yönelik kaymış.

3|0
    0|0
    • cok guzel bir kızsın ama bu guzellıgın sana guven vermemelı herkesı bir kefeye koymak dogru degildir elbette var oylelerı belkıde karsına hep onlar geldıgı icin oyle dusunuyorsun

• aradaki fark onlar taş bizimkiler kaya;)

2|2
    0|0
  • Bir biriyle zıt iki erkek tipi diye bilirim bebegim. Anlatmaya kalksam sabah'a kadar sürer 😘

1|1
    0|0
    • kesinlikle bir ar*pla Turk bir olamaz ;)

• Elden geçirmediği erkek kalmamış bunun kesin o kadar emin konuşuyor ki

• @claretred o kadari hakarete girer kardesim sen kendinden eminsen takma bosver.. ben onu kıyaslayacak olsam baska milletten kizlarla 3 sabah gecer

• Bence en büyük fark fotoğrafta gayette ortada😂😂😂

2|0
    0|1
  • Türk erkekleri iyidir

1|0
    0|0
  • Onlar Türk değil hayata 1-0 gericen başlıyorlar 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

1|3
    0|0
  • neden türk erkeklerini böyle kötü gösteriyorsun ki yabancı erkeklerin hepsi yakışıklı değil ki

0|2
    0|0
  • Hayatinin yarisini yurtdisinda gecirmis biri olarak diyebilirimki ataturk nasil beni turk hekimlerine emanet edin demisse, bende diyorumki illede Turk erkegi illede turk erkegi. Sahiplenme duygusu gelismis baska bir erkek irki tanimadim turk erkegi harici. Seviyorum turk erkegini ❤

0|1
    0|0
  • ben hic yabanci erkeklere ilgi hayranlik duymam ya bizimkiler bir baska

1|1
    0|0
  • Türkçe konuşuyorlar

1|1
    0|0
  • Tamam yabancılar bakımlı ama havaalanında çalıştığımdan biliyorum yakışıklı çok az. Günde 4-5 tane vay yakışıklıymis diye gördüğüm bazen olmuyordu bile. Yarısı sarhoş geziyor zaten. Yarısından çoğu göbekli. Bir kısmı obez. Sokağa çıksam bı günde daha çok yakışıklı görürüm ülkemizde. Ama erkekler siz de biraz kendinize bakın ve kibar olun. Mesela İngiliz erkekleri o konuda favorim konuşmaları o kadar kibar ki 1-0 önde başlıyor adamlar

0|0
    0|0
  • hahahah kıyaslama super 😂😂
    pek bı fark yok aslında 💣💣

1|0
    0|0
  • Biyere nicki biyere de hanzoyu koyup karsilastirmak nedir

1|1
    0|0
  • Ya ne saçmalıyorsunuz anlamıyorum ki. Nick bateman diye ölüp bitenler o adam sizin varlığınızdan dahi bihaber. Rus kızı bilmem ne kızı diye salya akıtanlar içinde geçerli bu şey. Ne yapalım yani elimizde rus kızı veya nick bateman vs kalmadıysa? Birbirinizle geçinmeyi bilmediğiniz sürece sap kalmaya mahkumsunuz.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    13
Yükleniyor... ;