Ukraynalı kızlar hakkındaki yanlış düşünceler? (Kiev dışındaki masum kızları kastettim.)?

betheweapon
Malum, Ukrayna Vizesi kalktı ve oraya okumak için giden çok Türk oldu. Orada da kendimizi rezil etmeyi başarmışız, bravoo. 50 yaşında iş niyetine gidip klüplerde 20 yaşındaki kızları taciz edip atılanlar mı dersin? Sokakta "S-x, party, f-uck?" diye kızları kovalayan mı dersin? Geçen bir ukraynalı kız "Türk görünce "No s-x, sorry!" diyip kaçıyoruz." demişti. Şurada daha fazla rezillik bulabilirsiniz; goo. gl/R30ZVo (herifler ordu olmuş)

Orda okuyan bazı veletler burada konu açmışlar "Ukraynalı kızlar bize bakmıyor, paraya bakıyor, alayı *****!" diye... Baya güldüm. Ulan heryerinizden kıl fışkırıyor, babanızın parasından başka elinizde tüy yok, rusça desen sıfır, tipiniz maymundan beter, kas yerine her yer yağ tabakası, ama kızların sizle konuşmaması çok anormal öyle mi? Bu yüzden onlar kev*şe mi?

Ukraynalı millet çok fakirler, domatesi elle alıyorlar, evleri nerdeyse 1+1, erkekler içkiden dolayı akşam 6'da olduğu yere sızıyor. Para getirmiyor ve adam gibi evine bakmıyor, karısını sahiplenmiyor. Ama o kadar iyi ve gururlu insanlar ki gözleriniz yaşarır. Ayda Tlye denk 200 liraya çalışıyorlar. Mc Donald's'da yemek yiyene zengin deniyor. Ülkede savaş var. Üni profösörü bile 400 kazanıyor ayda. Evleri yıkık dökük, parke bile yok. Bazı öğretmenler parasızlıktan genelevlerde çalışıyor. Çok güzeller evet, ama hayatları çok kötü... İşte bu yüzden hepsi kaçmaya çalışıyor. Öyle ki Türkiye kadar kötü bir ülke bile onlar için bir kapı. Şimdi onların yerine kendini koyun, nasıl hissederdiniz?

Ukraynalı kızlar o kadar büyük kızlar ki, insan ağlar resmen. O kadar sorun, problem ama yinede hayata tutunuyorlar. İşte bu yüzden bu kadınlar paraya çok bakıyor. Ama yakışıklı, kaslı, paralı, romantik bir erkek olun ve Ukraynalı bir kız nasıl ölümüne sever görün. Ama oraya giden Türkler genellikle sapık ve tipsiz. Bu yüzden umursanılmıyorlar. Yakışıklı olanlar zaten evleniyorlar ve çok da mutlular!

Şimdi anladınız mı nasıl kızlarmış Ukraynalılar? Bilmeden konuşmayın!
Güncellemeler
+1 yıl
Yok lan abartmıyorum cidden öyleler. Gidin ukraynaya izleyin hayatlarını "Cidden Bravo" dersiniz. -tabi aşık olmazsanız-(genelde aşık oluyorlarda) Gerçi Türkiye'de de var bayağı ukraynalı, namusuyla çalışan yaşayan. Geçen biri tv'de çıktı yarışma programına. Bazen evlilik programlarında görüyorum :D İyi insanlar.
Ukraynalı kızlar hakkındaki yanlış düşünceler? (Kiev dışındaki masum kızları kastettim.)?