Sevgilimin kızlığı bozdum evlenmem şart mı?

19 yaşındayız kızlığını bozdum parmağını az sok dedi bende bilemedim ve kan geldi ve ben evlenme zorunluğuğu istemiyorum?

0|0
1010

En İyi Kız Görüşü

• sonradan bosanıp hele kucakta bir sabiyi sıcak bir yuvadan mahrum etcekseniz tabi ki evlenmemenzde yarar var ama hata etmissnz bu hatayı daha fazla sürdürmeyin herkes yoluna gitsn bnce

0|0
    0|0
    • anlattım ayrılırsam bu durumu kafaya takmam dedim oda sende böyle bir şe refsizsin dedi konu kapandı hatta konuyu ben açtım oda ben unutmuştum niye hatırlatıyonki dedi

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Pardon da bali tutan parmagini yalar demişler oyuncakmi bu da parmakla durtukluyosun. Gerci kiz kendi istedyse onda da birazcikegilim var ama yapmayin boyle seyler yahu

0|0
    0|0
    • anlattım ayrılırsam bu durumu kafaya takmam dedim oda sende böyle bir şe refsizsin dedi konu kapandı hatta konuyu ben açtım oda ben unutmuştum niye hatırlatıyonki dedi

• ben sevmiyorum kızı okul bittikten sonra ayrılmayı düşünüyorum

• O zaman f budy olun ya da sen öyle düşün ya sen ya bakasi elbet biri dolduracak boşluğu

• İstemediğin kızın NE orasına burasına sokuyon parmağını 😂😬

0|0
    0|0
    • ya sevgiliyiz ama kendisi dedi

• Böyle sevgi mi olur be

• anlamadım şimdi bu kız beni seviyor mu sevmiyor mu?

• kullanmak için mi sevglsn sen bunla günah deilmi kıza

0|0
    0|0

• bence de yaptğn delikanlılığa terss

• Sokmasaydın parmağını şimdi git nikah tarihi al

0|0
    0|0
  • değilsin

0|0
    0|0
    • yorumlarda öyle demiyolar ama?

• ne bileyim ben ben oral yapıyodum sonra dediki bana sok ama çok sokma dedi bende dedim herhalde sorun olmaz yaptım

• evleneceğin kişide bunları yapmış olacak ama bununla evlenmek zorunda değilsin

• yapilmiş en buyuk hata

0|0
    0|0
    • ne yapmam gerek

• evlenemem

• yapmadan onçe duşunuçektiniz

• Midem bulandı lan

0|0
    0|0
  • evlen aga kızın ilkini çalmışsın

0|0
    0|0
  • zorundasın :D parmak sokmuşmuş yalancıya bak ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• o zaman o işe kalkışmayacakdın..

0|0
    0|0
    • ben demedim az bişey sokabilirsin dedi bende bir baktım kan geldi

• o zaman beni ilgilendiren bir durum yok o düşünsün

• normalde var ama kız rahat olunca öyle duruyor.

• ben karaktersizim şerefsizim diye bağıriyon resmen

0|1
    0|0
    • eyw ama ben istemiyorum

• yarın bir gün senin annen kız kardeşne kızına da biri yapsa bunu

• Adam mısın sen

0|0
    0|0

• Kız ne diyo

0|0
    0|0
    • kız 2 gün psikoloji bozuktu şimdi siklemiyo

• Zorundasın çok büyük günah

0|0
    0|0
    • günahım benim boynuma ama evlenmek istemiyorum

• Sen bilirsin kanka bir bakireyi bozmanın vebalini ödüceksin zaten hadi iyi akşamlar

• Adam ol kiza sahip cik yoksa bir omur boyu o kizin ahini cekersin

0|0
    0|0

• evlencen kardeş

0|0
    0|0
    • zorundayım?

• hayır ya kız bana dedi

• tamama o zaman sikinti evlenmenede gerek kalmadi kiz kendisi soyluyor

• Evet zorundasin

0|0
    0|0
  • Iyi halt ettiniz

0|0
    0|0

• beni ilgilendirmez

• Şimdi ilgilendirmez ama er ya da geç ilgilendirecek. Gelecek düşünmediğin kıza dokunmuyacsksın. Neyse bana ne ne yaparsanız yapın

Yükleniyor... ;