Kendimi işe yaramaz hissediyorum 😕?

25 yaşındayım. Bu yaşıma geldim ne bir iş sahibi olabildim ne de bir eş. Kendimi işe yaramaz hissediyorum. Dünya ya niye geldiğimi bile sorguluyorum 😕 niye böyleyim ben 😕

Güncellemeler:
Aslında çabalıyorum, iş arıyorum kaç yere baş vurdum hiç bir yer geri dönmüyor. Sınavlara giriyorum başarısızlıkla sonuçlanıyor. Kendimi dipsiz bir kuyuya düşmüş gibi hissediyorum. Ne kadar çıkmak için uğraşsam da boşuna sanki

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Deme öyle yahu herkesin bir dönüm noktası vardır allah sana nasibince güzel bir kapı acar :/

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hersey nasıp kader kısmet benımde hıc ısım olmaz dıyordum nasıbınde varsa buluyor yeterkı nıyetın olsun.. dua et bol bol ıstedıklerın hayırlı ise olsun inşallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• bence çalışmaktan korkuyorsun. zor geliyor. tabi bununla beraber yeni cevrede edinemiyorsun. tanisacagin biri varsa bile belki calismadigin icin denk gelemedin

1|0
    0|0
    • Evet haklısın. Canım hiç bir şey yapmak ta istemiyor bir garip haller

• ilk ise basladiginda baya bir zorlanacaksin ama ilk 2 haftayi atlatinca hersey yoluna girecektir.

• Kendini suçlama. Allah seni yaratmış hayatta başarılı iyimser insan ol diye.. Kendini üzmek yakışmaz sana

1|0
    0|0
  • Olursun daha

1|0
    0|0
    • Kimse ise yaramaz degildir daha hersey olur bizim farklimi sanki bir isimiz var

• Kendini bu kadar zorlama eğer bir işe giremiyorsan kendi işini yap bunun için çok düşük sermaye bile yeter 100 lira ile bile iş yapılabilir düşün çıkış bulursun

0|0
    0|0
  • Çünkü dünya o cocugu öğrenemedin mi şenlik durum yok. Dünyanin boyle anasi kaşar

0|0
    0|0
  • iyi olur umarım

0|0
    0|0
  • Güzel bir hobi edinebilirsin

0|0
    0|0
  • 1 işe girebilsen düzelir belki her şey

0|0
    0|0
  • O da senin ayıbın.!.

0|0
    0|0
  • Çabalamazsan öyle hissedersin

0|0
    0|0
  • Oturup beklemekle bu olmaz

0|0
    0|0
  • belkide gerçekten öylesindir

0|0
    0|0
  • Bir amaç edinirsen bu his gider.

0|0
    0|0
  • Hangi ildesin

0|0
    0|0
  • Bulursun ya fazla şapma

0|0
    0|0
  • Harbiden niye boylesin sen? Hayir bune abi ev kedisi gibi butun gun evdesin?

0|0
    0|0
  • Her şeyin bir yer ve zamanı vardır belkide zamanı gelmemiştir daha

0|0
    0|0
  • üşengeçlik var mı

0|0
    0|0
    • Hem de çok canım hiç bir şey yapmak istemiyor

• Anlıyorum.. bende senin gibiydim bir zamanlar kendimi kararlılıkla değiştire bildim birşeyleri yapmak için kendini ikna etmelisin birde kendine program yapmalısın yapılacak işleri birer saat arayla belirle kalk git yap otur böyle böyle düzelirsin ben öyle yaptım şahsen çokta etkisini gördüm..

• kendine göven başarıya gidersin

0|0
    0|0
  • Kendine sorman lazım sonucu bilmiyorsan başkasının gözünden bak kendine

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 9

• depresyondasın bence geçer o

1|0
    0|0
  • Niye öyle olduğunun cevabını bulmuşsun ve böyle olmamak için bir çaban yok hâlâ o yüzden işe yaramaz hissediyorsun.

0|0
    0|0
  • Saçmalama 😒 çevremdeki kisilere şans ver biri ile flört et evlen...

0|1
    0|0
  • seni bu mutsuzluğun mahveden

0|0
    0|0
  • biraz hırs is görür bence ama kendini bu kadar uzmene gerek yok bence☺

0|0
    0|0
  • Ben öleyim o zamn aynı durumda 21 yaşındayım :)

0|0
    0|0
  • 25 yaş geç değil. Azmetmelisin.

0|0
    0|0
  • tembelsin iş bul çalış

0|0
    0|0
  • Bende bazen kendimi öyle hissediyorum üzülme

0|0
    0|0
Yükleniyor...