Biriyle devamlı her yerde karşılaşmak?

Gizli Üye
Şuanki bulunduğum okulda 1 ay öncesine kadar aynı sınıfta bile olmadığım biriyle devamlı her yerde karşılaşıyordum ve şu an onunla aynı sınıftayım ama en ufak bile iletişimimiz olmadı bir de kendisi kızlarla çok konuşan bir tip değil konuşuyor ama çok nadir neyse. Asıl mesele benim bu kişiyle her yerde karşılaşmam ama öyle böyle değil yani ne zaman okulda etrafıma baksam çevremde hep o var ve okul dışında da birkaç kere gördüm. bir de mesela ben sınıfta otururken bir bakıyorum etrafa kafamı kaldırıp çocukla göz göze geliyoruz sonra o kafasını çeviriyor bende anlamadım gerçekten bir de rahatsız oluyorum hani sanki ben bilerek denk geliyormuşum onunla gibi öyle yani bir de bir keresinde yine denk geldiğimizde ben arkadaşlarıma söyledim işte hep karşılaşıyoruz falan diye (bu kişi kısa bir dönem benim eskiden olduğum sınıfta vardı zaten ilk o zaman görmüştüm) onlarda onun adını falan söylediler tabi bu da yakındı bize mesafe olarak öyleyani sizce neden hep denk geliyoruz bir yerlerde?
Güncellemeler
+1 yıl
bir de bugün trafiğin bitmesini bekliyordum öyle sonra araba geçti bir baktım o kişi yine bana bakıyor. bir de ben çok karşı cinsle muhattap olan birisi değilim. Sizce ben mi çok abartıyorum?
Güncellemeler
+1 yıl
Ya arkadaşlar bir akıl verin sizce ne yapıyım o bakınca gözlerimi kaçırıp umursamıyım mı yoksa iyice bakıp artık bakmamasını mı sağlayayım?
Başka bana yardımcı olabilecek kimse yok mu?
Biriyle devamlı her yerde karşılaşmak?