Çok dağınığım. Sizce nedeni üşengeç olmam mı? nasıl düzelir bu durum, siz dağınık mısınız yoksa düzenli mi?

Resmen odamı hunharca dağıtmışım. değil odayı toplamak yatağımı bile açmaya üşendiğimden böyle kıvrılıp uyusam mı acaba diye düşünmeye başladım🤔 Her yerde dağınığım; işte, evde, dışarda, arabada her yerde. nasıl düzelir ki bu durum?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir an eski beni hatırlattın. sana değişimimi anlatayım ben bir erkeğim ve bizde bu dağınıklık çok olur ilk başta destek almak için umutsuzca burda anket açtım kendim ile ilgili düzeltebilirmiyim diye çoğu kişi olumlu baktı bakış açını değiştir ve hedef koymalısın ben ilk önce eksikliklerimi not ettim hepsi olmasa da çoğunu hallettim şimdilerde hani birleyi düzeltirsin diğer taraf patlak verir ya sabah uyanmada zorluk ve gün boyunca halsizlik başladı vitamin minarel tablet aldım iki tane 2 ay kullanacağım bunlar daha dinç olmanı be konsantrasyonunu etkiliyormuş vitamini dışarıdan almak resmen eziyet ve kendine inanmalısın su akıp yolunu buluyor herşeyi iyi yapmaya çalış olmayanlarla uğraşma ama hayatını düzene sok nasıl yapacağını bilmiyosan özelden yardımcı olurum ( ama bir odanı topla cidden insan kafası rahat oluyor. Misafir gelse mahçup olursun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Işte her şey üşengeçlikten geliyor. Yavaş yavaş düzene girmeye başlayabilirsin. Bir gün 10 dk ayır sonra 15 öyle öyle başla bir yerden. Ben titizim dağınlıklı hiç sevmem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Hicbir zaman toplu olmadim olamam olamadim. Daginikliktan memnun muyum peki? Durust olacagim:
    Evet memnunum beni boyle sevsin sevecek olan kisiler de :)

0|0
    0|0
  • valla sen benim odami gormemissin annem her girdiginde kalaylamadan cikmiyor ama artik sole bir durum oldu toplaninca hic biseyimi bulamiyorum camasir parfum kulaklik cuzdan aklina ne gelirse artik ben cozum uretemedm kendime annem bna laf soluyor biseyimi bulamayinca ben ona allah sanada kolaylik versin zor bir aliskanlik

0|0
    0|0
  • Bende oyleyim usenmekten hep bunlar

0|0
    0|0
  • bırak dağınık kalsın..

1|0
    0|0
  • bende dağiniğim üşengecimde ama ama evde işte de cay ictigim bardagi tvnin yanna koyuyodum babam kizdi simdi duzenliyim 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Her yer düzenli her yer tertemiz

0|0
    0|0
  • Dağınığım ve böyle mutluyum

1|0
    0|0
  • Kendine guvenerek bakarsan ve cidiye alirsan yaşadin hayati neden düzenli Bir hayatiniz Olmasinki hele bu bayansan seve seve yapmali senin İçin de yapmani ve o daqnik dusundum tavirlasri ve dusunceleri en guzeli yaparbilirsin ne koTuSude sizin İÇin hayirlisi Olur İnş Sa..

0|0
    0|0
  • usengecligin caresi spor yapmak lakin daginikligi sorarsan huylu huyundan derim :)

0|0
    0|0
  • Dağınık olabilirsinde bu dağınıklıktan rahatsız olmuyorsan sıkıntı

0|0
    0|0
  • Yapi meselesi

0|0
    0|0
  • İş yerindeki masamı görsen hayattan soğursun :D

0|0
    0|0
  • Valla bende çok üşengeç biriyim ama dağınık değilim 😂 o konular çok derine indiriyor çok deşme 😂

0|0
    0|0
  • İş basa düştümü düzelirsin

0|0
    0|0
  • üşengeçlikten değil olsa ben bilirdim :D

0|0
    0|0
  • Düzenli titiz temiz biriyim daginik ortamlarda psikolojim bozuluyo icim sıkiliyo.

0|0
    0|0
  • Yarı dağınığım 😅

0|0
    0|0
  • Boş ver bende dağınığım kasmamak lazım

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim. dağınık seviyorum ben 😂

0|0
    0|0
  • Bende dağınığım ama sadece üşengeç değilim, tembelim de. 😅