Arkadaslar babam vefat etti lutfen yardim edin?

Gizli Üye
2 gun once gece 3.30 ta kapiya polisler geldi annem hizla uyandirdi kardesine bak bn hastaneye gidiyorum baban kaza yapmis dedi kapidan cikarken aglayarak öldümu diye sormustu enistemde kapidaydi yok be falan dediler snra teyzem geldi ananem geldi onlar gittiler hastaneye bni evde biraktilar almadilar geldiklerinde babanin birseyi yok dediler o gun namaz kildim dua ettim beklerken saat 7 de annemler geldi baktim yanlarinda babam yoktu annem geldi sıkı sıkı sarildi teyzem birbirinize destek olun dedi vefat ettigini anladim o zmn o gun hic aglamadim annem bagirdi agladi ona cok uzuldum ama simdi aklima geliyor 6 yasinda kardesim var bu yasta babasiz kaldi benim ygs lys sinavim var sinavda yanimda babam olmayacak arkadaslarim sagolsun hep yanimdalar destek oluyorlar babami morgta gordum yuzunun alnisinda cizik vardi baska birseyi yoktu boynu zarar gormus o yuzden ölmus babam tek cocuktu dedem tek kaldi dedeme cok uzuluyorum babam cok icki sigara icerdi namazi orucu yoktu ama cok safti arkadaslarimi cagirirdim eve bizi gezmeye gotururdu disari ciktigimizda istersen bir arkadasini cagir derdi arabayla gezdirirdi bizi bni dershaneden almaya gelirdi hep arkadaslarimi eve birakirdi arkadaslarimi denize merkeze sahile falan gotururdu arkadaslarim baban cok iyi biriydi babamin arkadaslarimin yaninda hic bana bagirdigini gormedim babama bazi kisilerin borcu vardi borcunu istemeye cekinirdi sarhosken buyuk kavgalarimiz olurdu benim babamla aram iyi degildi cok sinirlendigimde gebersin artik dedigim oldu Şu an cok pismanim ona hayirli evlat olamadim smdi ne yapmaliyim gunahi cok olabilir kuran okusam dua etsem her gun gunahlari azalirmi bide babam dogum gununde öldü
Arkadaslar babam vefat etti lutfen yardim edin?
29 Cevap