Kol kılını almayan kız?

Sempatikzan
Bir kız arkadaşım var üniversitede tanışalı 3 hafta filan oldu ama baya samimiyiz sevgili kıvamında neredeyse. Kız güzel fena değil bakımlı iyi giyiniyor filan ama kollarında benden fazla kıl var nedense. Ya ben bu tarz şeyleri sevmem kız dediğin kılsız olur abi o kıllar gerçekten bütün olayı bozuyor tiksindirici bir durum.

Asıl sorum bunu onu kırmadan nasıl bilinçaltına sokup o kılları almasını söyleyebilirim?
Kol kılını almayan kız?