İnsanlar beni sömürüyor?

Gizli Üye
İnsanlar beni sömürüyor?

Beyler bayanlar ven 18 yasindayim bu sene uniye basladim. Neyse unideki cevremdeki kisiler beni zengin olarak goruyor. Babam muteahhit oldugu icin ve villada oturdugum icin. Tamam buraz zengin sayilabiliriz. Ama artik isler geni somurme noktasina geldi. Cevremdeki kisiler benden habire 100-200 tl isteyerwk ama habire resmen kendi parami bendencok yiyorlar. Babam zengin ama yinede ben bile su ana kadar gidip babamdan birsey istemedim cekindim. Herseyimi hep kendim aldim.
Sahsen insanlarin zengin insalri aomurulecek kisilerbolarak gormesi sinirimi bozuyor. Ve insanlar iyi niyetimi suistimal ediyor. Vermeyincede cimri, yaziklar olsun kardesini para icin sattin vs oluyor.
Bu durumdan nasil kurtulabikirim.
İnsanlar beni sömürüyor?