Eski komşum neden böyle yapıyor? Amacı ne olabilir?

Öncelikle hepinize iyi akşamlar..

33 34 yaşlarında abla dediğim bir eski komşum var, evli ve çocuk sahibi. önceden çok sık gelirdi bize. geldiginde şu tatliliğa , boya posa bak , ne yakisiklisin sen oyle, sacina sakalina kurban olurum senin derdi. her gordugunde yine diyor yolda. gecen aksam denk geldim evine birakayim dedim , evinin onune gelince eve davet etti gel kahve icelim yeni evimi gormedim gezdiririm seni birazda laflariz dedi. isim var dedim cikmadim , sonra sakalimi kisalttim bana birsuru laf soyledi neden kisaltiyosun falan diye kizdi, bir kac gun oncede bize geldi yine ayni laflar , hatta ben evlenmeden once nerdeydin sen deyip omzuma dokundu, sonrada keske sana bakarak cocuk yapsaydim belki cocugum sana benzerdi dedi.

sizce derdi ne olabilir ben iyimser yaklastim hep kardesi olarak goruyor diye fakat sonra aklima takildi, nasil davranmaliyim gordugum zaman?

Güncellemeler:
Gorusmeme gibi bir luksum yok 😬Esinin annesi babasi bizimkilerin kankisi surekli geliyorlar😬Ve cogu zaman isyerinin onunden gecmek zorunda kaliyorum ve yine laf atiyor o zamanda yakisima bak be diye😭

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Durumunu anlıyorum. Niyetini anlayamıyorsun kafana takılığı için de rahatsız olmaya başladın. Valla bişi varsa kokusu çıkar zaten o zaman da tavrını koyar tepkini verirsin. Sen de ne bileyim bakalım inşallah hayırlı bir kısmet bulunca evlenirim ben de gibi Allah sahibime bağışlasın gibi, Abla kısmetimi kapatıcaksın gibi konuş hatta hep abla falan de o zaman niyetini belli etmiş olursun zaten

0|1
    0|0
    • Kismetimi kapatcaksin diye diyip kizmistim bir kere. aynen rahatsizlik veriyor ne yapcam kararsizim konussammi

• ya bence dediğim gibi abla falan de niyetin belli olur zaten. Olmadı yalandan ya bir kız var çok beğeniyorum seviyorum de uydur mesela sonra çıkmaya başladık de yalandan öyle git yani ne olacak. Foto isterse de kimseye göstermiyorum o benim güzelim nazar değer ona sonra kıyamam diyebilirsin örneğin

• Eig icin tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 33

• Amacı belli, yanıyor..
    Seni her gece hayal etmiyorsa bende ne olayım.
    Bence yüz verme uzak dur ve soğuk davran.
    Sen 12 yaşında çocuk değilsin ki sana öyle laflar edip sakalını elliyor. Resmen halleniyor sana. Selam de geç Merhabaya durma.

1|1
    0|0
    • O kadarda yapmiyodur ya , sogugum yuz vermiyorum yinede geliyo. kacamiyorum surekli gelir gider. gelince odama kaciyorum yine geliyo icerde otursana gelip diyo

• Ok.. ama belli zaten içi.. neyse canım. Bakarsın işte sonuca.

• Sonuc iyi olur insallah 😬

• Kaç sen kaç...

0|1
    0|0
    • Calisiyorum kacmayaa😬 ama olmuyo

• Kac dedim abla sözu dinle😉

• Bak elbet bir yerde karsilasiyoruz karsilasmasak bile bize geliyo aksamlari yine ayni ortamda bulunuyoruz

• Seni beğendiği içindir ben kötü bir niyet sezmedim açıkçası.
    Zamanla gerçek niyetini belli eder zaten.

0|1
    0|0
    • Vala bende hep iyi dusundum ama herkes kotu niyet diyor.. Rahatsiz olmaya basladim ama. konusayim diyorum korkuyorum ters tepecek diye.

• Sorry okumaya üşendim

0|1
    0|0
  • Abi belki sana öyle geliyor ama evet fazlasıyla yakin davranıyor gibi ama kardeşi gibi de görüyor olabilir hiç cümle içerisinde kardesim falan dediği oluyor mu?

0|1
    0|0
  • Zilli

0|1
    0|0
  • Ne kardeşi? Tahrik oluyo bildiğin. Tersle

0|1
    0|0
    • bir git ya diye tersliyorum niyetini bilmiyorum buyuk benden birseyde diyemiyorum

• Asıl böyle de yapabilir yani ne yapacağı belli olmaz. Ters dur gülme açık açık söyle abla yapma böyle istemiyorum de

• Vala ne yapcagimi sasirdim terslesem suc terlesmesem suc

• Kadın resmen zevke gelmiş, uzak dur yani

0|1
    0|0
    • Her zamanmi geliyooo 😬😬😬

• Kadın kırık baya, kırk altılı yani :D

• Kirk altili ne oluyoo🙄

• Yakinda eve atar seni uzak dur ondan sgzhxg

0|1
    0|0
  • niyeti bozmuş hazirlikli ol😂

0|1
    0|0
    • Aynen o sonuca vardik 😂sehri terketcem

• normal ya herkesin karakteri farklı altında bırsey arama

0|1
    0|0
  • azgın mı ne evli bir kadının böyle konuşması hiç hoş değil :/

0|1
    0|0
    • Aynen oyle rahatsiz oluyorum. disarda deyince yanlis anlasilcak diye korkuyorum

• Tamam yazmadım say pes ediyorum :D

• Sonunda 😂

• Yuh bunun nesine iyimser yaklasiyorsun?

1|1
    0|0
    • İnsanin icini bilemiyosun ama iyi yonden bakmaya calisiyosun hep

• Sevgilim var de kiz arkadasimla gorusmeye gidiyorum de uzak dur kendi hayrina. Elinden geleni yap davranislari hic normal degil

• Soruyo sevgilin var mı diye. kac tane istiyosun diyorum😂 is yerinin yaninda takildigim kafe var surekli orda goruyo arkadaslarla falan gorecegi yerde oturuyorum inatla

• Canı dayak istiyor 😏

0|2
    0|0
  • Valla adamın topuğundan kan alırım bana biri bunları dese bildiğin sapık o bea

0|1
    0|0
    • Sen alirsin kadinsin. ama ben erkegim adimi cikarir iftira atar kadin bu😬

• Annene soylesene deki ben bu kadının bana iltifat etmesinden biktim usandim ya sen söyle oğluma saka yapma diye ya da ben kalelerini kirarim dedirt anneye

• Bildiğin sana yazılıyor kadın ayıp be 😒😒

0|0
    0|0
  • Uzak dur ondn bnce

0|1
    0|0
  • uzak dur

0|1
    0|0
    • Elimden geldigikadar cekiyorum kendim

• Oha kadına bak

0|1
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    13

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• "ver yansın ortalık anasını satayım" diyor

0|1
    0|0
  • kendıne ne kadar hakim olabılırsın orası muamma , ama ne ıstedıgını sen de bızler kadar anladın

0|0
    0|0
  • uzak dur..

0|0
    0|0
  • öyle bir pozisyon mu var? o sana bakarak çocuk yaparken sen ne yapacak mışsın, sordun mu? 😂😂

1|0
    0|0
  • sana göz koymuş belli ki :)

0|0
    0|0
  • Ablanın niyeti iyi değil D:

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor... ;