Kızlar, Eşinizle Yatak Odanızda Uyurken Kızınız Araya Gelip Yatsa Eşinize Sarılsa Kıskanır Mısınız?

pilavımıkaybettim_
Diyelim ki eşinizle sarılmışsınız mışıl mışıl mus mutlu uyuyorsun kızınız var 3-4 yaşında anne baba çok korkuyorum aranıza yatayım dese tam ortanıza yatsa sonra babasına sarılıp uyuya kalsa siz öyle kalsanız kızınızı kıskanır mısınız :) beyler sizde eşiniz kıskansa ne tepki verirsiz :) :)

@E-Lewies canımın için sende gel bakayım :) :)
Kızlar, Eşinizle Yatak Odanızda Uyurken Kızınız Araya Gelip Yatsa Eşinize Sarılsa Kıskanır Mısınız ?
#pilavımıkaybettim #Kızımızaramızagirdi #Bey #Hanımefendi #Yataktaayırdılarbizi :) :)

Kızlar, Eşinizle Yatak Odanızda Uyurken Kızınız Araya Gelip Yatsa Eşinize Sarılsa Kıskanır Mısınız?