Erkekler Instagram da fotolarını beğendikleri kızları beğeniyor hoşlanıyor anlamına mi gelir?

Yakın arkadaşı akraba hariç tabiki

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yoo fotoya bakarım güzel bir foto ise beğenirim deilse aşa devam ilgilendiğimi göstermek istersem aynı anda birden fazla fotosunu beğenirim ki bir baksın bu çocuk kim enden böyle bir beğenme yağmuruna tutuyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence hayır. He o şekilde yürüyen de var ama her erkeğin o kızdan hoşlandığı için beğendiğini düşünmüyorum ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Hayır. Kendi adıma fotoyu (teknik, konu vb) beğenirim. Konusunda tanımadığım birisi olsa bile.

0|0
    0|0
  • nem kapanlara göre evet realistlere göre hayır pollyanalara göre kesinlikle pesimistlere göre yanlışlıkla

0|0
    0|0
  • Böyle ölümüne aşıktır

0|0
    0|0
  • hayır tabiki

1|0
    0|0
  • ekmek kapısı

0|0
    0|0
  • Ne alaka

0|0
    0|0
  • yok fotoğrafı beğendiği anlamına gelir

0|0
    0|0
  • beğenmek ve hoşlanmak başka şeyler de şimdi

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • Kızı değil fotoyu

0|0
    0|0
  • yok öyle birşey

0|0
    0|0
  • Değil sadece foto iyi onu beğeniyoruz

0|0
    0|0
  • Evet konusalim anlamina gelir

0|0
    0|0
  • ben kendi düşüncemi söyliim, güzel kızlara bakarım ama güzel evlere güzel arabalarada bakarım. en ince detaylarını incelerim. ama hiç birisine ah şu benim olsa içinde yaşasam ah şuna binsem gezsem ah şu kızla yatsam diye düşünmem. güzel olduğu için estetik durduğu için bakarım.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Fotoğrafını beğendiyse kızı beğendiği anlamına geliyor adı üstü. Hepsinden hoşlanamazlar ama hoşlandıkları kızı da layklayabilirler.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • umarim oyle degildir

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Ya her fotoyu begeniyorsa muhakkak vardir