Kendimi çok yalnız hissediyorum ne yapmalıyım?

merhaba arkadaşlar evet başlıktada dediğim gibi kendimi çok yalnız hissediyorum herşeyim var Allah a şükür ama işler çok göründüğü gibi değil şöyleki ben ne zaman abimle ablamla ya da onların eşleriyle tartışsam annemde babamda onların yanında olup beni yalnız bırakıyolar onlar yokken en sevdiğimiz kişi sensin diyorlar ama bir tartışma olsa onların yanındalar ya da kimsenin yanında olmasalar bile beni yalnız bırakıyolar bunu yazarken bile ağlıyorum çünkü ağırıma gidiyor ailemdeki insanlar bile iki yüzlü kimseye güvenmiyorum tartıştığım konularda zaten kardeşlerim benide annemi babamıda enayi yerine koyup sırtlarına binmesinler diye oluyor fakat annemde babamda aman aramız bozulmasın diye beni yalnız bırakıyor ne yapmalıyım çok ağırıma gidiyor artık çekip gitmek istiyorum ama ne yazıkki annemi babamı kendi canımdan çok seviyorum ama burdada harcanıyorum resmen yardım ederseniz sevinirim

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• mümkün olduğunca gergin ortamdan kaçın ve kavgaya sebebiyet verecek ufak sözlü çatışmalara girme eminim onların (anne babanın) senin dışındaki diğer aile fertleriyle daha yakın görünüyor olmalarının sebebi birbirlerine olan mesafeleridir çünkü ev ortamında işler böyle yürür insan ayrıldığı ortamda daha çok özlenir ve ilişkileri daha belirgin ve sağlam bir hal alır. elinden geldiğince yapıcı olmaya çalış sana yalnız hissettirmeyen bir karşı cinsin sevgilinin vs de sana destek olması bunları görünmez kılıcaktır.

1|0
    0|0
    • o zaman bende gideyim uzakta okuyayım ya da bir an önce bitirip kendi evime çıkayım çünkü ben kardeşlerimden yani ablam ve abimden ve onların eşlerindende pek hoşlanmıyorum ama baba evi tabi mecbur gelecek

• anladım evet bu güzel bir çözüm diyebilirim, ama yalnız hissetmemelisin böyle durumlarda çünkü özellikle evin ahalisi insanlar sana böyle hissettirmek istemezler öyle hissetmene sebep olsalar da. okul şehirdışı iyi olabilir sen evdekileri onlar da seni özler zamanla bunun gidişatının değiştiğini de görürsün

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• annen baba sanmiorum seni onlardan ayri tutsun bence onlar evden ciktiklari icin geldikleri zaman sevgilerini birazdaha fazla gösteriorlardir sen nasil olsa ayni evin icindesin düsüncesiyle onlar varken onlara ilgi onlar yokken sana ilgi tam emin degilim ama tahmin ediyorum ki icinde onlara karsi ön yargilarindan dolayi mesafe olusturmusun ve duvar örmüsün bence o duvari indirip farkli bir yönden baksan herkez mutlu olur diye düsünüyorum emin ol yarin bir gün sende evden gitcen ve bir araya geldiginizde hepiniz esit sevgi görüceksiniz zanetmioryum ki ayri ayri sevgi göstersinler

0|0
    0|0
    • ama diyorum ya onlar yokken en değerlimiz sensin onlar evlendi gitti deniyor ama onlar varken evde yokmuşum gibi davranılıyor saatlerce odamdan çıkmıyorum kimsede gelip öldünmü nooldu denmiyo ya anca çay dök su getir sanki köleyim

• ya evlat olsa tamamda evlatlarının eşlerinide bir zahmet benden ayırsınlar benden çok seviyolar demiyorum ama beni onlara karşı yalnız bırakıyolar

• e seni gece gündüz görüyorlar ve dedigim gibi sevgide kusur yok ama onlari herzaman göremedikleri icin tüm ilgiyi onlara veriorlar bence dogal bir durum bak gercekten sen yarin evlen sende ayni olucaksin

• Öyle kalmalısın. Yani yalnız. Çünkü insanlar acıdan başka bir şey vermezler.

1|0
    0|0
  • otur oturdugun yere

0|0
    0|0
  • Baba evini ana elini özlersin ilerde değerini bil sonra iş işten geçiyor

0|0
    0|0
    • evet işte diyorum ya onları çooook seviyorum onlarda beni seviyor ama düşünce yapılarını değiştiremiyorum onlar aman ağzımızın tadı bozulmasın kıvamında

• bende o aileyi bilirim kulubede yaşıyorum yaw :D 3 gündür köpek kulubesinde

• Bence abinle ablanla ve onların eşleriyle polemiğe girme ve özellikle ailenin yanında böylesi seni daha mutlu eder eğer çok takıntılı isen onların beraber olduğu ortamda bulunma

0|0
    0|0
    • doğru söylüyosun da hiç bişey demesende enayi zannediyolar

• Ben olsam hep küs kalırdım öylede yapıyorum ama için rahat edicekse küs kalma ve cok sık görüşmekten kaçın bu sefer canını sıkacak bişey kalmaz

• Eve özellikle kendi evine çıkmaya çalış ve öyle bir maddi birikimin yetmezse çok sevdiğin arkadaşlarınla eve çık en iyisi bu bence :)

• Evlen

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;