Cok feci rezil oldum. Arkadaslarimin yaninda siçtim ya herkeze solerlerse?

Gizli Üye
Ben 18 yasimda bir kizim. Bugun okuldan arkadaslarimla kiz erkek karisik sokaga ip gerip voleybol oynuyoduk. Ben oynamicam dedim cunku hem hastaydim hemde ishaldim. Ama iste eksik kisi var oyna oyna doye israr ettiler. Sanki oyuna baslarken olcaklari tahmin etmis gibiydim heryerim sicacik oldu, top bana ikibcinciye geldiginde hayatimin karardigi o an oldu. Zipladigim gibi zort diye ses herkes suratima bakiyo o an ölsem daha iyidi. Daha da kotusu hemen kosturmaya basladim ishal oldugundan paçamdan dustu yere. Evde gunduzden beri agliyorum hayatim kaydi ya bide bizim siniftan hepsi bida onlarin suratina nasi bakcam, okula baslayincada anlatirlarsa zaten erkek olanlardan bitanesi beni asagiliyo biraz sevmiyo pek. Napcam ben okulu bile birakmayi dusunur oldum. Hayatim kaydi resmen.
Cok feci rezil oldum. Arkadaslarimin yaninda siçtim ya herkeze solerlerse?