Geçen ay doğum yaptım ve kocam beni aldatıyor. Ne yapmalıyım?

Severek evlenmiştim.
İki yıllık evliyim.
Üniversitede tanışmıştık.
Ama bu tarz huyları olduğunu hamileliğimin dördünce ayında öğrendim.
Boşanmak istedim ama ailemden kimse bana destek olmadı.
İşten yeni ayrıldığım için tek başına halledemedim.
Geçen ay doğum yaptım.
Ama adamın umrunda değil.
İyice azıttı artık.
Yanımda telefonda kızlarla açık saçık konuşuyor. İnternetten görüntülü şeyler yapıyorlar. Yazmıyorum buraya.
Tiksiniyorum ondan.
Şu an boşanacak maddi gücüm yok. Sizce ne yapmalıyım? En azından bir sürelik.
Çocuğum için endişeleniyorum. Bunun ileride ne yapacağı belli değil.
Şu aralar zaten kanamalarım arttı. Yerimden zor kıpırdıyorum.

0|1
3731

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zor bir durum. Her gün o evi paylaşmanın size daha çok zarar vereceği düşüncesindeyim. İş, maddi güç yoksa biraz daha erkek tarafının nasıl olsa bir yere gidemez moduna girmesine olanak sağlıyor bu. Sevmek güzel bir şey ancak belki de sevgi insanın gözünü biraz kör ediyor ve bazı şeyleri geç farkediyor insan. Size yapılan şeyler çok ayıp ve tiksinç şeyler. Bu bir sürelik dediğiniz süreci kazasız belasız atlatabileceğinizi düşünüyorsanız biraz daha dayanın derim ben sonra da kesinlikle ilişkinizi noktalayın. Umarım biraz adamdır da sonrasında sizi rahat bırakır.

5|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım bu burada okuduğum bir erkek için en aşağılayıcı olaydı. Öncelikle Allah kolaylık versin. Bir süre bekleyip çalışmaya başlayıp boşanmanı tavsiye ederim. Şu an için birazcık dişini sıkmak zorundasın , annenle babana bu durumdan bahsetmiş olmalısın ve sanırım ellerinden bir şey gelmiyor belki de yuvanı dağıtmanı istemiyorlar. Ben şu an itibari ile evliliğe olan inancımı da isteğimi de kaybettim. Yeni baba olmuş bir insanın gözünün önünde böyle şeyler yapması hem aşağılayıcı hem de utanç verici bir durum.
    Beylere duyurulur , adam değilseniz baba da değilsiniz.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• Ne orspu çocuğu insanlar var ya. Abin baban yok mu dovsunler iti

8|0
    0|0
    • Onların rızası yoktu evlenirken pek. Destek olmuyorlar o yüzden.

• Ailenin rızası ile evlenmezsen maalesef sonucu hüsran olur böyle...

• İşte böyle o. çocuklarının yüzünden bizimde adımız kirleniyor ve kızların bize güveni kalmıyor. Bunları alıp toplu şekilde toplum içinde yakacaksın ki hakettiğini bulsun şeref yoksunları..

6|0
    0|0
  • Vay şerefsiz ya.. Böyle erkekleri uçkurundan sallandıracaksın meydanda.. Ne güzel sevdin evlendin çocuğun var aile oldun hala nedir bu hayvanlık ! Eşin boşanmak istemezse baya sıkıntı yaşayabilirsin 3-5 bin bulursan nafaka falan için iyi bir avukat tutarsın.

5|0
    0|0
  • İş daha kötüye gitmeden onun gibi bir karaktersizi terketmelisin gerekirse devletin sığınma evine git ama o evde kalma devletimiz bakar ailedende anladığım kadarıyla fayda yok kendini toparlayana kadar sığınma evinde kal zaten mecbur nafaka verecek istesede istemesede birde iş bulur çalışırsın Allah yardımcın olsun ama üzülme bakarsın boşanınca iyi bir kısmet çıkar seni ve çocuğunu sahiplenecek...

3|0
    0|0
  • Öncelikle geçmiş olsun. Gerçekten zor durum. Malesef ekonomik özgürlüğünün olmaması elini kolunu bağlıyor. Ailenden destek alamıyormuşsun. Çevrende samimi, bir süreliğine sana maddi destek olacak arkadaşların kuzenlerin herhangi bir yakının varsa destek iste. Çocuğunu (Allah bağışlasın bu arada) biraz toparlandığı zaman boşanma davanı aç. bu arada kendine iş ara. Boşanma davası sonucunda %100 tazminat alırsın. Çocuğun var güzel de bir nafaka alırsın. Çalışınca kendi maaşın da olur. Bir şekilde mutlaka geçinirsin. Bu süreçte ailen de biraz sana karşı yumuşar diye düşünüyorum.
    Bilmiyorum belki konuşması kolay diyeceksin ama, öyle bir yaratıkla aynı çatı altında yaşamak zordur mutlaka. belki ekonomik yönden biraz bunalırsın falan ama huzur yönünden rahat olursun. Bu arada eşiniz ne iş yapıyor? Hangi şehirdesiniz?

1|0
    0|0
  • 2 Yıllık evli iken b. kunu çıkarmış nasıl bir adammış diycem ama adamlıktan nasip almamış ki sana bunları yaşattırıyor bebeği de kucağında Sevgisi olmasa bile Saygı sı olması gerek bu kadar 🐂lüğe gerek yok onu biri kendine getirmeli ama 💪döverek ama söverek korksun aklını başına alsın ki bir daha bu tarz şeyler yapmaya kıçı yemesin. Allah yardımcın olsun hem senin hem 👶

1|0
    0|0
  • Öncelikle hayırlı ve uğurlu olsun bebeğiniz. Bahtı açık, vatanına milletine, ailesine bağlı bir evlat yetiştirmenizi dilerim.

Eşinizin yaptıklarını gizlice kaydedin ve bunu önce sizin ailenize sonra da onun ailesine izletin. Aileniz o kişinin yanında kalmanıza göz yummayacaktır diye düşünüyorum. Yol yakınken ayrılın derim. Kendinize yeni bir hayat kurmak daha çabuk olacaktır.

2|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun Allah bebeğini analı babalı büyütsün. Bence biraz sabret sağlığına kavuş Ondan sonra yolların ayır. Öyle babamı olur şerefsiz adam

2|0
    0|0
  • Serefine sokayim ben onun

5|0
    0|0
  • Bekleyip hem fiziki hem maddi olarak kendini toparlaman gerek ailen destek çıkmıyor ise
    Çocuk olayı sıkıntı iş bulsan ayrılsan bile çocuğa kim bakacak gibi bir durum var içinden çıkılmaz bir durum
    Yapılacak birşey var ise veya yapmayı düşündüğünüz elimden geldiğince yardım etmek isterim

1|0
    0|0
  • Nasıl yanında yapıyor? Görmediğini mi sanıyor? Savunması ne oluyor? Allah yardımcın olsun.

1|0
    0|0
  • tam bir kardeşim

3|0
    0|0
  • Tövbe ya. Allah yardımcın olsun. Vay cinsel organına koyayım var mı böyle şerefsizler?

1|0
    0|0
  • ALLAH yardımcın olsun abla.

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • Maddi imkanım olsa ben karşılardım ulan ihtiyaçlarını. nasıl birşeydir bu ya terbiyesiz herif

1|0
    0|0
  • abin falan yok mu senin onu b güzel benzetsin, eniştem ablama öyle yapacak yamulturum ağzını gözünü

1|0
    0|0
  • Bayanlar dogumdan itibaren ilk aylar hormonal olarak cinsellige istek duymazlar bu yuzden biraz sogums olabilir tabi ki bu onu hakli cikarmaz oturup konusmak en mantiklisi duzelmesze ilk firsatta yollarini ayirman mantikli olabilir ailenin seni desteklememesi malesef uzucu. skma canini bebekle zaman gecir

0|0
    0|0
  • ks ye üye olduğunu gizli takıldığıni biliyor mu?
    Bilmiyorsa sen ondan önce oni aldatmissin

0|0
    3|0
  • Sende aldat

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 36

• Böylelerini hadım etmek lazım madem gözün dışarda neden evlenirsin çocuk yaparsın bir kadının hayatını mahvedersin şerefsiz

2|0
    0|0
  • Allahın belası şeyi kuruyasıca... Bak canım benm biraz sabret bebek kendine gelsin 6 aylık falan olsun devletten destek al kadın sığınma evleri sana kapısını açacaktır. Herşeyini gizliden ayarla biraz para biriktir. Boşanırken kadınma sığınmadan avukat söke söke alır hakkını bebekte var nafaka alırsın. sen herşeyi kaydet bu süreçte hatta onu evinizde bastırırsan herşey daha kolay olur die düşünüyorum.. Allah yar ve yardımcın olsun...

2|0
    0|0
  • Kuzum ya kıyamam sana şerefsiz herif işte ya sütü bozuk bence mor çatıyı flaan bir araştır sığınma evi falan bak

3|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin. Bak bir mesleğin var. Kimseye hesap vermek zorunda değilsin. Ailene anlat durumu tekrar olanları yaptıklarını destek olmalarını bekle. Eğer olmuyorlarsa bile işe girip kendi ayaklarının üstünde durup tez vakitte boşanmanı bekliyorum senden. Allah yardımcın olsun.

2|0
    0|0
  • Maddi gücüm yok derken bir baroya git avukat talep et ve ne yapıyorsa anlat telefon ayrıntısı istenir zaten herşey ortaya çıkar maddi maneci tazminatini alırsın Paşalar gibi nafakanida alırsın bebeğin büyüyünce işinide yaparsın bu kadar basitt

2|0
    0|0
  • İgrenc bir hayvanmis. Senin yaninda ya yuh biraz utanma olur. Kendini toparlar toparlamaz bir ise girmelisin ama cocuk ne olacak. Ailene durumu anlatsan belki yardimci olurlar bu adamdan iyidir

1|0
    0|0
  • Yaninda hem de?
    Onun artik sana zerre kadar saygisi kalmamis... Ailenin yanina git, destek olmadilar demissin ama onlar muhtemelen hamile oldugun icin ayrilmani istemediler, bu sekilde anlatirsan sahip cikacaklardir. Yani umarim. Size ihtiyacim var de. 💜

1|0
    0|0
  • Önünde iki seçenek var. Ya annenin evine dönüceksin ya da sabırla bekleyerek her şey düzelince bir işe başlayacaksın. Para biriktirdikten sonra boşan gitsin.

1|0
    0|0
  • Ekonomik özgürlüğünü kazanmaya bak, kadın derneklerini araştır. Allah yardımcın olsun bu şekilde çok zor..

2|0
    0|0
  • Bu erkekler neye doymuyo anlamıyorum ya. severek evlenmişsin sevdiğin kadından çocuk yapmışsın aile olmuşsun daha ne istiyosun ya.
    Karaktersiz

1|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun bol bol dua et Allah onuda islah etsin 😕

1|0
    1|0
  • O herifi alıp güzelce bir kesmek lazım

1|1
    0|0
  • ALLAH yardimci olsun bacim çok üzüldüm başka çocuk sakin yapma sığınma evine git o adam zenginse eşek gibi para verecek ALLAH yardimci olsun ALLAH çocuğun sana saklasin baban veya abin veya arabadan biri yok mu ağzın bunun kirsin

1|0
    0|0
  • Eşinin annesi ablası falan onlarla konuş böyle böyle de. Belki onların sözünü dinler. Ayrıca geçmiş olsun. :(

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin.

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • Allah ıslah eylesin evlerden uzak ne biçim biriymiş ya çok üzüldüm😖😖 Alah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • aşk bitince dımdızlak kalınıyo be mantık evliliği daha mantıklı. Allah kolaylık versin sana

1|0
    0|0
  • Emin ol katlanirsan daha cok kotu olmaya baslicak ne kadar erken kurtulursan o kadar iyi cevremden tecrubeliyim cunku
    Yapamam zor gelir deme su hayatta yapilmayacak ustesinden gelinmeyecek sey yoktur.

1|0
    0|0
  • tanımadan keske evlenmeseydın

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    16
Yükleniyor...