Bizim sitede bir tane tavesti oturuyor ve biz bundan rahatsızlık duyuyoruz imza toplasak evden çıkartabilir miyiz?

bizim sitede bir tane tavesti oturuyor ve biz bundan rahatsızlık duyuyoruz imza toplasak evden çıkartabilir miyiz?

Güncellemeler:
bu ne böyle. herkes homo destekcisi olmuş. çok şaşırdım ve üzüldüm doğrusu

0|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Çıkartılır tabi, bizim sitede de öğrenciler vardı içki içiyorlar kız erkek karışık vs hem yöneticiye dedik hem de ev sahibine çıktılar yani siz de öyle yapın :)

0|0
    0|0
  • Kimseye bir zarari yoksa ki buyuk ihtimalle yok sirf sen homofobiksin diye cikartamazsin kimseyi evinden

0|0
    0|0
  • napıyo size mi halleniyor? manyak mısınız lan. sizene

0|0
    0|0
  • Neden rahatsız oldunuz sizi mi dövüyor? Orda bir tecavüzcü otursa hiç bişey yapmassınız ama

1|0
    0|0
    • o bizi dövmüyorda böyle giderse ben onu dövücem diye korkuyorum. şeytan diyor al arabadan levyeyi kır kafasını gözünü ama dayağı bile hak etmiyor işte bu canlılar...

• sen buranını polyanasısın galiba

• He he işinize gelmez.

• Size açık açık bir zararı olmadığı sürece hayır çıkartamazsınız

0|0
    0|1
    • afedersin ama gece gece içip arkadaşlarıyla gelmesin apartmana o zaman gitsin içtiği yerde yatıp zıbarsın

• azı çoğu yok kimse kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok.

• Travesti olduğu için battığı açık. Komşuluk ilişkileri böyledir ben sabaha kadar bebek ağlamasına katlanırım o benim annemle bağırışma seslerime katlanır apartman hayatı böyledir. O yüzden katlanacaksınız. Ayrıca travestilerin zaten ruhsal sıkıntıları ve acıları oluyor bir de onlara böyle homofobiklik yaparsanız daha ters taraflarını görürsünüz.

• Sebeb? Niye insanların özel hayatları bu kadar umrunuzda?

1|1
    0|0
    • bir travesti ile aynı apartmanı paylaşmaktan utanç duyuyorum.

• bizler demekrosi için akşamlar nöbet tutarken neredeydi bu translar gelselerdi vatanlarını çok seviyorlarlarsa. neden gelmediler söyleyem mi çünkü gezmek içmek ve sevişmekten başka hiç dertleri tasaları yokta ondan. anca permbe şapkalar takıp sokaklarda eylem yapar onlar. ayrıca bütün sorduklarınıda çat çat cevapladım

• Nerde cevapladın göster bakıyım. Ne alaka lan nöbet tutmuş sanki birşey oşacağk vardı goz boyuyor kanıyorsunuz tanka f16ya nasıl kafa tutacaksınız aklın basmıyormu nöbet tutanlarıda gorduk demokrasi koruma adı altında arkada akp müziği sözde herkes butundu tabi tabi otede viyaklıyın lütfen

• Hayır.

0|0
    0|0
  • Bence siz çıkın evden :/

1|0
    0|0
  • Zarar vermiyosa kimseye cıkaramazsınız

0|0
    0|0
  • Ne zararı var size

0|0
    0|0
  • Sizi rahatsız edecek ne yapıyor ki

0|0
    0|0
  • Cikarabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Cikartamazsin istediğiniz kadar imza toplayin ama yaptıkları suç olmadığı için cikartamazsiniz

0|0
    0|0
  • Onlari çıkartmaya hakkin oldugunu sanmiyorum. Insan olduklarini unutuyorsunuz heralde.

0|0
    0|0
    • insan ama homo bir insan

• Bende biseksüelim. Belki su an kiz sevgilim var. Beni de siteden mi kovduracaksin?

• ne zararı var size bırakın

0|0
    0|0
    • gece saatlarinde diğwr trans arkadaşları ve bazende bir kaç erkekle şarhoş geliyorlarlar gürültü yapıyorlar hem çok müstehcan giyniyor

• O da insan degil mi? Niye bu dışlama?

0|0
    0|0
  • Bence toplamayın.
    Çıkatmaya çalışmayın ve
    küfür felanda ona etmeyin.

0|0
    0|0
    • küfür niye edelim. o zaman haklıyken haksız duruma düşeriz

• imza toplayın işe yarar.

0|0
    0|0
    • valla ilk önce hukukla halletmeye çalışalım baktık olmadı yumruklar devreye girecek başka çare yok.

Erkekler Ne Diyor 13

• Neden rahatsiz oluyorsunuz? Etrafi mi pisletiyor, gecenin bir yarisi korna mi caliyor arabasiyla, kucuk kizlardan mi tahrik oluyor?

1|0
    0|0
    • geceleri arkadaşlarıyla içip içip geliyor. hem travesti olması bile yeterli bir sebep değil mi?

• Hayir degil. Geceleri icip gurultu yaparak arkadaslariyla insanlari rahatsiz etmesi bir sebep. Gidin uyarin bunun icin.

• neyinden rahatsız oldunuz?

sırf cinsel tercihi nedeniyle böyle bir şey yapmanız iğrenç bir şey.

0|0
    0|0
  • Derdiniz ne olum adamla pardon kadınla

0|0
    0|0
  • Sirf travesti diye bunu yapamazsınız

1|0
    0|0
    • hem travesti hemde gecelri travesti ve homo arkadaşlarıyla içip içip eve gelecek kadarda edep yoksunu

• Senin arkadaşlarını çağırıp evde cay ayran icmenle aynı şey. Kanunen yasak değil bu durum. Fuhuş ve gurultu varsa başka..

• Rahatsızlık duymanızın sebebi nedir?

0|0
    0|0
  • Apartmanda olay çıkartmıyorsa veya fuhuş yapmıyorsa evde görmezden gelin oda bir insan ve yaşama hakkı var.

0|0
    0|0
  • Utanç duyuyormuş beyefendi. Empati yeteneği gelişmemiş zavallı mahlukat. Rahat bırakın insanları. Senin gibi düşünen insanlardan tiksiniyorum.

0|0
    0|0
  • Eve iş getirmiyorsa sizi ilgilendirmez kanka 😀

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum bro

0|0
    0|0
  • Olabilir :D

0|0
    0|0
  • zararı varsa çıkarabilirsiniz heralde

0|0
    0|0
  • Saygılı olmayı deneyin

0|0
    0|0
  • Çıkartamazsınız.. Eğer rahatsızlık veriyorsa gürültü yapıyorsa, Ahlaka uymayan hareketleri varsa çıkarılabilir ancak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...