Bir kızın kendini erkeklere beğendirmeye çalışması neden namussuzluk olarak algılanıyor?

Gizli Üye
Erkeklerden hoşlanan ve kadınlık hormonları düzgün çalışan bir kızın giyimiyle kuşamıyla vs. Kendini erkeklere beğendirmeye çalışması neden namussuzluk olarak algılanıyor? Eğer kız giyimiyle namussuz oluyorsa erkek de bakınca namussuz olmaz mı? Bence bu durum saçma.
Bir kızın kendini erkeklere beğendirmeye çalışması neden namussuzluk olarak algılanıyor?