20'lik diş çekimi sonrası şişen yüz?

Gizli Üye
Bu hafta başı gömülü bir halde bulunan 20'lik dişimi çektirmiş bulunmaktayım. Herşey iyi hoş, keyfim yerinde. Yalnız hiç ağrı olmamasına rağmen normal olarak yüzüm de şişme oldu. Bugün 5.günüm ve hala bu şişkinlik gözle görülür derecede belirgin ve kocaaaman. Ne yazık ki ameliyattan sonra bir buz uygulamasında bulunmadım. Ama yarına kadar bu şişiğin inmesi gerekiyor, çünkü yarın önemli.

Ne yapsam da, sabah kalksam bir baksam eskisi gibiyim? Hiç olmadı az da olsa söndürmek için ne yapılabilir?
20'lik diş çekimi sonrası şişen yüz?