Ayrılsak Da Beraberiz Dizisini Hatırlıyor Musunuz (Dipnot: Seni de Unutmadık Yer Elması...) ?

pilav_ustu_az_kuru_2
Ayrılsak Da Beraberiz Dizisini Hatırlıyor Musunuz (Dipnot: Nostaljik Tv Dizisi Akar Kanka) ?

Bir zamanların unutulmaz trt komedi dizilerinden biriydi yer elması vardı hatırlar mısın :D :D
Ayrılsak Da  Beraberiz Dizisini Hatırlıyor Musunuz (Dipnot: Seni de Unutmadık Yer Elması ...) ?
#pilavüstü #SenideUnutmadık #ÇohEfsanevi #ÇohÖnemli #AyrılsakdaBeraberiz
Ayrılsak Da Beraberiz Dizisini Hatırlıyor Musunuz (Dipnot: Seni de Unutmadık Yer Elması...) ?