Eski kopegim beni neden unuttu?

20 günlükken saint bernard yavrusu aldım. İlk günden itibaren 6 ay benle kaldı. Ki çok hızlı büyüyen bir köpektir. 6 ay herseyi ile ilgilendim. Dizimde ninnilerle uyuturdum hep. En güzel mamaları en güzel bakımları yaptım. Sabah akşam hep beraberdik. Bensiz hiç yapamazdi. 6. Ay çok büyüdüğü için bahçeli evi olan bir komşumuza vermek zorunda kaldım onun iyiliği için. Aradan 3 ay geçti. Ve o komşu bugün geldi. Hemen gittim beni görünce havlamaya başladı. Sevinçten sanarak yanına girdim bana saldırdı. Gömleğim yırtıldı elimi ısırdı. Komşu araya girip beni aldı. Gözlerinde beni hiç tanımıyor gibi bakışlar vardı. Köpekler sadiktir sahiplerini unutmaz lafı vardır. Ama bu durum neden olabilir bilen var mı çok üzüldüm

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• Köpek satılmış hissi yaşamış olabilir :D yeterince eğlenceli vakitlerde geçirmiş olmayabilirsiniz. Mesela benim köpeğim vardı askerdeyken doğduğundan beri ben ona ilgi gösterdim her gün her allahın günü sevdim karnını doyurdum sonra bağladım bir yere 2 gün yemek vermedim kimseyi görmüyordu sadece beni görüyordu 2 günde 1 yemek veriyordum sadakati oldukça artıyordu bu şekilde ^^ nankör olmasın diye yemeği verdiğimde ise önüne öküz atıyordum sanki :D o kadar büyük kaburga ve yanında et olunca idareli yemesini öğrendi sevgimi her gün gösterdim. Sonra diğer mevziye vermek zorunda kaldım köpeği.. Köpek beni ne zaman görse tanıyor unutmuyordu :) aradan zaman geçse de tanıyor yani.. Siz kokunuzu ona sindirmemişsiniz veyahut onun üstünde bir hakimlik elde etmemişsinizdir, ondan ötürü tanımaz sizi :D

0|0
    0|0
    • Bende 6 ay kalması veya saint bernard cinsi olması ile bir alakası var mı? Sevgisi olduğunu sanmıyorum ben yanından ayrılınca ağladı hep hiç ayırmazdim yanımdan

• Ama şunu diyebilirim bir daha yanına gittiğinde en sevdiği yiyeceği ver ona her gün en az 1 kere yanına git havlayınca sevdiği yiyeceği ver :D bir akrabama gittim orada pitbull a benzer 2 tane köpek vardı 1 dişi 1 erkek bir havlıyor var ya görsen pis ağlarsın :D kuzenim ekmek getirdi ekmeği verdim 2. gün havladı havladı sustu. 3. gün alıştı havlamayı kesti ekmek vermeye bile gerek yok ama yine de sadakat göstermesi için ekmek alıyor veriyordum. İçinizde ki korkuyu sezebiliyor köpekler korkuyla yaklaşırsanız köpekler havlar benim bildiğim en büyük şey budur ^^

• Belkide o yüzden. Çok büyümüştü yanına girerken bile ürktüm. Belkide dediğiniz sebepten.

En İyi Kız Görüşü

• acaba sen kopegim beni unuttumu diye sormadan once kendine kopegime sadik kaldimmi diye sormalisin cunku bir kopegi nasil birden baskasina verebilirsinnki onlarinda duygularibvsr canlari var sen istedigin gibi ver baskasjna sonrada gormek iste demekki sana kizmis

0|0
    0|0
    • Köpeği vermeyip apartman dairesine mi hapse tse idim? 20 günlük köpeği sokakta ölümden kurtardım. Herseyimi verdim ki ilk 2 günde 3 bin liralık harcama yaptım bakımı maması aşısı yatağı en iyilerinden aldım. O uyumadan ben uyumadım. Çok büyüdüğünü görünce onun için ferah alana çıkması en doğrusu idi. Yine onun için yaptım. Soruyu okusaydin adam gibi zaten anlarsın sevgisi bir sorundan değil vermemin sebebi. Onu da geçtim hadi milletin köpeği veriyor sonra karşılaşınca diye videolar var o kadar. Bu neden farklı tepki gösterdi diyorum ben.

• Hala mantıksız geliyor bana. 20 günlükken sokakta hasta ve açken al, herseyini yap düzelt 6 ay yanından ayırma. Dizinde uyut her gece. 3 ay sonra bunu yapsın. Sokaktan geçenlere de havliyor tehditkar şekilde. Ben yeni sahiplerinden şüphe ettim ilk aklıma gelen. Ne yaşadı ki bu kadar insan canlısı köpek 3 ayda böyle oldu.

• evet bak sahiplerini taniyormusun cok belki kopege eziyet etmislerdir kopekte insanlardan kaciyordur sende oyle gidince yanina hemen kotu bisi yapicaksin diye korkmustur o yuzdenoyle saldirmistir ya da biraktigin icin kizmistir sana

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Kopek sana cok baglandiysa o 6 ayda ... sana kızgindir onu biraktigin icin...
    #HayvanlariSevelim

0|1
    0|0
    • Peki dönüşü olmaz mı bunun. Yani o kızgınlık yahut kırgınlıgin geçmesi için

• Yani kopeklerin gonlunu alacak seyleri biliyorsundur... ama gecer bnce o kizginlik ya... InsAllah..

Kızlar Ne Diyor 3

• Iyi olmus o cins kopegin ne kadar buyudugunu herkes bilir sanki supriz o, mus gibi cok buyudu vermek zorunda kaldim diyorsun sizde beyin yerine taş var heralde o kafanizin icinde.

0|0
    0|0
    • canım arkadaşım 20 günlüktü sokakta bulduğumuzda hasta idi aç idi. Be dangalak klavyeden olmuyor böyle işler. Sahip çıktık veterinere götürdük. Kimse almadı. Barınaga ver dediler yine vermedim de evime aldım. 2 bin lira gelirim ile 3 bin tl lık harcama yaptım. Sen bunları bir yap önce yolda bulduğun bir hayvan için ondan sonra beyinsiz de a güzel klavye eleştirmeni! Sizde beyin var da kalp yok kalp ruhsuz yaşamaya devam et sen küçük dunyanda

• Bakamicaksan tek secenek barinak degil cins kopekler ozellikle yavruysa cok daha hizli sekilde sahiplendirilebiliyorlar buyukler okadar rağbet gormuyor ve bunun icin dunya kadar guvenilir sahiplendirme platformuda var. Ilk tedavisini yaptirdiktan sonra direk sahiplendirebilirdin. 6 ay neyi bekledin acaba? Benim evimde sokak kedim var zaten. Bok kezde sokakta buldugum kediyi kopegi veterinere goturup tedavide ettirmisligim var. bir kendiniz iyilik melegisiniz mk

• Sen o köpeği buldugumda görseydin böyle Hıncal Uluç tarafları takinir miydin acaba? Geri kafaliligin sorulan soruya verdiğiniz yanıttan zaten belli. O köpeğin sokakta ölmesin den ise sonra barınaga gitmesinden ise bana kizmasi aladir. Önce de yuvası vardı şimdi de var en azından. Bir yuva değiştirdi diye bu akıl yoksunluğun komik. Sen al kurtar tedavi et gözün gibi bak onun iyiliği için daha iyi yasamasini iste. Sonucunda suçlu çık :) sende çok iyilik seversin belli ki. Başka iyilik yapanlara saldırdığına göre bir eziklik var içinde bir yerlerde. Tedavi et onu bence

• kızmış veya küsmüş zevki sefa için almışsın köpeği sonra başkasına vermişsin

0|0
    0|0
    • Ne ön yargılı insanlarsiniz siz ya kendinizi komik duruma düşürmeyin iyi okuyun yazdıklarımı önce

• Kizgindir sana

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;