İnancımı kaybediyorum artık, günden güne vazgeçiyorum herşeyden, sizdede oluyo mu bu?

Gizli Üye
ben 23 yasındayım ve günden güne artık inancımı hevesimi şevkimi herseyı kaybedıyorum hatta kaybettim. daha önce inandıgım seylere artık inanmıyorum ya da hiçbirşey yolunda gitmediği için inanmak istemıyorum bılmıyorum ama herseyden vazgectım sankı. insanlar o kadar kötü o kadar kalpleri çirkin ki. sorsan hepsi müslüman ama biri birinin karsına göz diker biri gücünün yettiğini döver eziyet eder diğeri sadece kendi çıkarlarını düşünür sonra lafa gelince ben müslümanım. sadece bu konuda değil genel olarak hersey hayal kırıklıgı bende inanc, yaşama sevinci, gibi şeyler bana artık o kadar uzak gelıyor kı birşey olsada br köşede ölsem dıye yola bakar oluyorum artık
İnancımı kaybediyorum artık, günden güne vazgeçiyorum herşeyden, sizdede oluyo mu bu?