Kızlar, Eşim Lezbiyen olabilir mi?

Rumuzii
Eşim 38 yaşında.. İşyerindeki 45li yaşlarda aynı işi yapan bir arkadaşı var. arasıra birlikte kongreye de gidiyorlar, Ondan bazen çok bahsediyor. Mesela eşiyle yataklarını ayırdığından... Eşimin 3 onun iki çocuğu var. Whatsappta ; çok tatlısın... Hiçde yaşlı değilsin... yeni tarzın çok hoş vs.. ikisinin fofosunun altına seni sevıyorum diye yazmış O da ben de seni çoook seviyorum. Sen benim canım oldun...
Şimdi bütün bunlar normal mi kadınlar arasında. ben mi abartıyorum.. Benden de kaçabilirse kaçmaya çalışıyor. Ben bu durumu nasıl netleştirebilirim.
Kızlar, Eşim Lezbiyen olabilir mi?