Ezgi ismi güzel mi? İkinci isim kullanmak zor mu? İsim değişikliğine insanlar nasıl alışır?

Gizli Üye
İki sene sonra, kendime 2. bir isim ekleteceğim. Ezgi ismi güzel mi? Şu anki ismim 6 harfli, kimsede bulunmuyor ve değişik, herkes yanlış anlıyor ilk duyduğunda bu yüzden ikinci isim ekleteceğim. Sizce şu an adımın kötü olduğunu düşünmem gelip geçici mi? İki isim kullananlar varsa, iki isim kullanmak çok mu zor? İnsanları nasıl alıştırabilirim? 2 sene sonra başka bir şehire taşınacağım için şu an ki şehrimdekilerle pek görüşmeyeceğim ama zor mu? Akrabaları ve en önemlisi arkdaşlarımı nasıl alıştıracağım?
Ezgi ismi güzel mi? İkinci isim kullanmak zor mu? İsim değişikliğine insanlar nasıl alışır?