Öyle Bir Geçer Zaman Ki İzleyen Tayfa Caroline Vardı Hatırlıyor Musunuz (Tüh senin yüzünden bir aile dağıldı) ?

pilav_ustu_az_kuru_2
Bu Kadına Ne Söyleseniz Az Gelir Bunun yüzünden Osman ve Ailesi Sokağa Atıldı :)

Her Görüş Caroline atılan tokattır elleriniz dert görmesin :)

Bu diziyi hatırlayanlar da yazabilir yardırın gelsin :) :)
Öyle Bir Geçer Zaman Ki İzleyen Tayfa Caroline Vardı Hatırlıyor Musunuz  (Tüh senin yüzünden bir aile dağıldı) ?
Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler :D :D

#pilavüstü #AileyıkıcıCaroline #Öylebirgeçerzamanki #Küçükosmanveailesi
Öyle Bir Geçer Zaman Ki İzleyen Tayfa Caroline Vardı Hatırlıyor Musunuz (Tüh senin yüzünden bir aile dağıldı) ?