Üst komşu eline geleni aşağı atıyor. Yardım?

Gizli Üye
Üst komşum sürekli aşağı örtü, halı vb. şeyler silkeliyor. Balkonda tırnak bile bulduk o derece. Yüz göz olmak istemiyorum. Ne diyebilirim lütfen öneride bulunur musunuz?
Güncellemeler
+1 yıl
Az önce halısını balkonumuza düşürmüş. Ben de halıyı içeri aldım balkonu süpürüp pislikleri halıya döktüm sonra ayakkabıyla üstünde tepindim sonra da halıyı güzelce katlayıp apartmana koydum. Umarım şikayete gelir de ağzımı açarım
Üst komşu eline geleni aşağı atıyor. Yardım?