Hiç bir öğretmeninizi Anne veya Baba gibi gördüğünüz ve keşke annem (babam) olsaydı dediğiniz oldu mu?

Gizli Üye
Benim Canımdan çok sevdiğim bir öğretmenim var. Gerçekten çok seviyorum. Her ne kadar beni sevmesede. Yani ben öyle düşünüyorum. Anne gibi görüyorum. Anneme haksızlık yaptığımı düşünüyorum ama ne yapayım kendimi tutamıyorum. Annem diye bile geçiriyorum aklımdan.
Hiç bir öğretmeninizi Anne veya Baba gibi gördüğünüz ve keşke annem (babam) olsaydı dediğiniz oldu mu?