Neden ben hiç bir yere davet edilmiyorum? Neden arkadaşlarım beni satıyor?

Gizli Üye
Dershanede hepsi karakterli iyi bir insan olduğumu söyler ama nedense dershanede planladigimiz bir şeyi yapalım dediğimizde o gün geldiğinde hepsinin işi çıkar. Ulan iyi davrandigim için mi bunlar? Yemin ederim hiç bir fitnem fesatim yok kendi halimde biriyim giyimine özen gösteririm kız arkadaslarm koluma girer yururken falan bunlar beni heveslendiren şeyler ama eve gectigimde hiç biri aramaz sormaz anca işi düşünce mesaj atar 1 dostum bile yok artık varya tek tabancayim lys çalışıyorum kimseye muhtaç olmayacak kadar zengin olucam karar verdim. Kimsenin yuzune bakmadigimdada ben kotu olurum var ya hepsinden tiksiniyorum lan lanet olsun mk.
Neden ben hiç bir yere davet edilmiyorum? Neden arkadaşlarım beni satıyor?