Telatabilerden hangisi senin kankan olmasını isterdin ve neden?

pilav_ustu_az_kuru_2

Telatabilerle büyüyen nesile bu soru armağanım olsun kuru prodiksiyon iftiharla sunar :D :D

Bilindiği gibi 4 renkte telabi vardı ve bir o kadar zıpırdılar ilimunati geyiğine falan girmenin alemi yok sen hangi telabiliyi kankan olarak görüyorsun ve neden :D :D

#TinkyWinky türkçe okunuyla tinki vinki :D :D
Telatabilerden hangisi senin kankan olmasını isterdin ve neden ?
mor renkli telatabi olarak bilinir kendisi süse düşkündür çantasıyla gezer :D

#Dipsy dipsi diye okurdum hep ben :D

Telatabilerden hangisi senin kankan olmasını isterdin ve neden?
#LaaLaa lalaaa derdim hep ben :D :D

Telatabilerden hangisi senin kankan olmasını isterdin ve neden?

#poo :D :D
Telatabilerden hangisi senin kankan olmasını isterdin ve neden?

Ve hepsi bir arada yupiiiiii :D :D
Telatabilerden hangisi senin kankan olmasını isterdin ve neden?

@thebabyfacedkiller teşekkür ederim güzel fikri verdiğin için :D :D

#pilavüstü :D
Telatabilerden hangisi senin kankan olmasını isterdin ve neden?