Bir erkeğin iyi bir baba olacağı nasıl anlaşılır?

Bir erkeğin sevgiliyken veya yeni evliyken iyi bir baba olacağı nerden anlaşılır?

0|0
717

En İyi Kız Görüşü

• Annesine, diğer kadınlara olan tavırlarına dikkat et. Telefonda "tamam anne ya öf kapat yeter aaa" modundaki insanlar güvensiz tiplerdir. Anne en yakınımızdır ve ev hayatımızda olan insandır. Ona olan davranış ilerideki evlilik içi hayatın göstergesi kabul edilebilir. Baskı altında nasıl tepkiler veriyor ona bak. Çabuk sinirlenen, çabuk vazgeçen, sorumluluk almayıp kaçan insanlar çocuk sahibi olduğunda muhtemelen anneye sorumluluğu yıkacak, bebeğin ağlamasına dayanamayıp evi bile terk edebilecek potansiyelde insanlardır.

Anlaşılmaz aslında, kimsenin iç yüzünü net bilemeyiz. Ama bunlar birer gösterge.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• İnsanlara olan saygısından..! Sevgi demiyorum dikkat edersen. Çünkü her insan bir şeyleri sever. Kimi parayı sever, kimi kadını sever, kimi erkeği sever, kimi terörizmi sever, kimi hainliği sever vs. Ama her insan saygıyı bilmez. Saygı göstermesini bilmez.

0|0
    0|0
  • Müneccim Büllüğü Yiyen Birine Sorarak.

0|0
    0|0
  • www.kizlarsoruyor.com/.../a25054-kizim-karicigim
    Ben olurum. Daha karim ve kizim olmadan kurdugum en guzel düş..

0|0
    0|0
  • Iyi bir evlat olmasindan

0|0
    0|0
  • Sabrına ve gözlerine bak.

0|0
    0|0
  • İyi bir evlatsa ya da abi kardeş
    Evcil hayvanı varsa

0|0
    0|0
  • İnşallah düşündüğüm gibi bir baba olurum

0|0
    0|0
  • anlayamzsın insan oğlu bu yarının ne getrcği hiç belli olmaz hermzan hayrlısı versin rabbim

0|0
    0|0
  • Karakterindenn

0|0
    0|0
  • Sevgiliyken çok bişey anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • bana kızlar diyor senden sevgili değil evlenilecek koca olur diye ama nerden bu kanıya varıyorlar bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • o davranışlarından belli ettirir.

sen içinden bu adam iyi bir baba olur dersin.

0|0
    0|0
  • Etrafındaki çocuklarla iyi anlaşıp anlaşmadığından belli olur. Çocuklar candır.

0|0
    0|0
  • Zamanla :) veya çocuğu olunca :)

0|0
    0|0
  • anlaşılmaz

0|0
    0|0
  • larşısına bir çocuk koy
    ya da yeğeni felan varsa yanlarına git

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olmasından

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evlenmeden illaki konuşulmuştur o Konular. Benim sevgilimin bir Kız babası olmak istediğini ve ona çok iyi bakacağını okadar iyi biliyorum ki, beraber hayal kurduğumuz için öğrendim.

0|0
    0|0
  • Sorumluluk sahibidir. Çocukları sever. İşten kaçmaz, yapılması gerekeni yapar. Kontrollüdür, tutarlıdır. Eğitimlidir. Bunların hepsi varsa o kişide zaten iyi bir baba olur.

0|0
    0|0
  • sabırlıdır

0|0
    0|0
  • Eig seçtiğinin aynısı

0|0
    0|0
  • Kadına gösterdiği saygdan. ..

0|0
    0|0
  • Çalışkan olmasi lazim. Miskin olmamalı